Farming Simulator 19 - Ana Konu

Savunduk savunduk ama bu da bir yere kadar. Umarım 1050 gibi yeni modellerini de getirirler.

Şimdi düşündüm de evet değişen bişeyler var ama screenshot ları hep neden akşam üstüyken çekiyorlar? bence yeni grafikte akşam üstü vakti çok güzel ve ışıklandırmaların en iyi gözüktüğü yer olduğu için genelde akşam üstü çekilmiş fotoğrafları paylaşıyorlar yani güzel gözüksün diye :smiley: ama güzel bu sefer hayal kırıklığına uğramıcaz gibi bilgilere bakınca :slight_smile:

Tarım oyunlarına pek bir ilgim yoktu lakin artık az biraz var, sizce Farming Simulator 17 satın alıp oynamak mı ? Farming Simulator 19’u beklemek mi ??

bekle yani bu yıl sonu cıkıyor hem yeni oyun daha iiyi gibi birşey olur fs 19 bekle

FS19 u beklemeni oneririm.

En mantıklısı fs19 ama alım gücün varsa fs17 de staj yapabilirsin

1 Beğeni

bencede fs 19 bekle

1 Beğeni

20 Kasım’a daha çok var ucuza FS17 ana oyunu bulup satın alabilirsin steam veya retail fark etmez. Beklemenin anlamı yok bu öyle bir oyun değil. Kaç ay var oyna keyfine bak sonuçta 30-40 tl bişey vericen oynayıp öğrenir keşfedirsin sonra da fs19u çıkınca müsaitsen alırsın

2 Beğeni

Biz 3 kişi akşamları oynuyoruz fs 17 alıp gelirsen öğretiriz

fs17 yi bende aldım yeni oyun çok hoşuma gitti baya eglenceli fs19 u beklicektim ama kasıma daha çok var dedim ve aldım

çok aydınlık olm bu ne ya???
niye bu kadar aydınlık her yer?
çok fazla abanmışlar

2 Beğeni

eğer gece-gündüz geçişleri ve günün farklı saatlerinde farklı görüntü çıkıyorsa bir şey demem :slight_smile: umarım öyledir daha önce birkaç ekran görüntüsünde görmüştük zaten de bir garip yine

Bunlar ışık olayını cok abartmışlar sanki :smiley: Birde ben bitki gölgelerini göremedim. Şu aynaları bi değiştirin artık aynamı süsmü belli değil.

2 sene de illa ki birşeyler eklenmesi gerekiyor ama oyun aynı oyun en azından şu realisticgame engine 2 mod vardı aklıma gelmiyor isimleri ondan birşeyler eklemişlerdir umarım…

Farming Simulator 19 için John Deere 8400R’lı Oyun İçi Videosu Paylaşıldı

Güzel duruyor ama dediğiniz gibi çok aydınlık video ya bakınca kafamın içindeki bazı düşünceler değişti bu sefer oyun bizi hayal kırıklığına uğratmayacak gibi, güzel, beğendim… :slightly_smiling_face:

Yarın ya da bu akşam bir video çekebilirim dur bakalım yemek yiyelim aç karnına düşünmeyelim sıcağı sıcağına yapalım da tadı kaçmasın istiyorum haftaya çok bilgi görsel gelecek çünkü…

1 Beğeni

Yeni oyunmu tanıtıyorlar fs 17 için john deere modumu belli değil :smiley:

1 Beğeni

Aynen kardeşim hiç bişeye bakmadan videoyu izlesim diyceğim tekşey adamlar iyi mod yapmış olur.

2 Beğeni

Doğru söylğyorsun videodaki şeyler modlarla zaten 17 de yapılabiliyor ekstradan birşey yok yeni diyebileceğim teekrleğin topraktaki izi bile değişmemiş.

1 Beğeni