Farming Simulator 19 - Ana Konu

Haa tabi oyun daha bitmedi olabilir böyle ama insan uzağıda göstermez ya farming simulator 2017 nin low-medium ayarları gibi bişey low ayarlarda bile dağlar gözüküyor 17 de ama daha oyun bitmedi erken konuşmayalım

Zaten şu toprak dokusunu görünce sinirim bozuluyor :grin: imkansızı başaran modcular niye gerçekci toprak dokusu nu yapmıyor ki?

Çok bi şey beklemeyin iki şeyi değiştirip oyun diye kakalayacaklar bize

1 Beğeni

Ön sipariş çıktığı gün aldıysak demekki hak etmiştir…

1 Beğeni

haketme olayı değil zaten mesele tabi ki hak ediyor türünde ki sorunsuz mod desteği fazlasıyla mevcut… optimizasyonda problem yok fs 17 e kadar 1 vram i olanda oynuyordu düsük ayarlarda falan…
yenilikler problem sadece oyunun üstüne gerektiği kadar ekleme yapilmadığını düsünüyoruz. hani konuşmak icin daha birşeyde görmedik ama sürüş dinamiği toprak islak kuru zemin arasinda sürüş farkları mesela bunları ne zaman eklemeyi planlıyorlar bunlar artik gerekiyor bu oyuna… az da toprak dokusuna birşeyler yapmaları lazım ama yok yok yok …yine de oynanacak tek oyun suan…

2 Beğeni

Farming Simulator 19’un Yenilenmiş Görev Sistemi Tanıtıldı
İkinci geliştirici günlüğünde bu kez yeni görev sistemine değiniliyor.

1 Beğeni

mesala biz hic tarlanin basina getirmeden bicerdover gitcekmi tarlaya

sen olayı yanlış anlamışsın senin işçin değil senin baskalarının tarlalarında yaptıgın işler ile ilgili bi haberi yazıyı okuyun

Steamdaki paramı nakite çevirmek adına fs 19 ön sipariş atabilirim fiyat 100 tl

hediye nasıl 100 tl oluyor :smiley:

Abi doğru hediye olmuyor ben niye öyle yazdıysam :grin:

Artık işciyi mişçiyi boş versinler gercek yapay zeka gelsin

haberi okudum da mobil fs 18 deki sistem olacakmi acaba :grinning:

O olur işciyi belirli noktalara gönderme olmaz ise ayıp olur zaten

FS18’deki sistem yok işte yeni oyunda ben de istiyordum. Mobilde yapmak kolay çok daha küçük dünya, modlama yok vs. bir sürüp neden sayılabilir.
Onun yerine var olan multiplayer özelliğini geliştirmişler.

Nasılsa burada amele çok işiniz ne :smiley: oraya buraya gidersiniz ahahahaha

1 Beğeni

gamescom da tanıtım yapılacakmı acaba oyun içi görüntüler gelecekmi bilgisi olan varmı acaba?

İllaki gelir. Çünki daha ortada oyun içi oynanış videosu bile yok. Muhtemelen oyunda halen tamamlanması gereken yerler var. Ondan dolayı pek resimdir videodur yayınlamıyorlar.

Farming Simulator 19 için FENDT 1100 MT Traktör Görüntüsü ve Birkaç Yeni Bilgi

Köpeğe komut verme işi iyi olmuş yoksa bi anlamı olmazdı

bunlar Akıllanmaz rakip olmadiigi icin akillanmaya ihtiyaclarıda yok zzaten :slight_smile: challenger 17 yi ortak kasa olarak fs 19 fendt yapmislar kabinide 900 yada 1050…

insan gider koyacaksa şu modelini koyar ama ugrasa ne gerek challengeri skinle at al sana fendt… adamlar resmen üstü kapalı oyuncu kitlesine küfür ediyor gibi hissediyorum bunları yenilik diye görünce