Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

Akşama herhalde ETS 2 yayını olmayacak gelmediğine göre :smiley: o yüzden FS17’de sunucuya girip yayın açmak istiyorum.

F1 yav F1 :frowning:

Konsollar için mevsimler modu çıkacakmış

gerçek bir özellik gibi duyurdu adamlar :smiley:

bunu yapabilir mi? yapar bal gibi de skiregion simulator’da yaptılar olmayacak işte değil

1 Beğeni

:smiley: fsde bunları dolaylı yollardan hep yaptılar

hep birbirleriyle alakalı işler var boşuna ets2 oynayan farming oynamıyor spintires oynamıyor :smiley: construction simulator de ekleyelim

1 Beğeni

Yeni haritanın profil kaydı malum sunucuda kaldığından :smiley: geri alamıyoruz. Bu ay sonu tekrar yenileyebilirim. 1 aylık almam artık 3 aylık 61 tl oluyor. Hatta video serisi bile sırf profil yüzünden yarım kaldı :frowning: boğa alacaktım…

1 Beğeni

multiplayerda banka modu var sorunları çözüyor

bu da kendi ürününü satmaya yarıyor

ahhh eski ben olsam bütün modları inceler teker teker siteye eklerdim ama olmuyor artık :frowning:

denemek lazım da şu an sunucu açamam ay sonu tekrar bakalım

1 Beğeni

Ben birşey soracam benim fs17 orjinal fakat oyunda bir süre sonra bir anda ses gidiyor ve birdaha gelmiyor ana menüye dönüyorum orada ses oluyor kafayı yiyecem artık biri yardım edebilirmi

isteyen herkez katılabiliyomu ve yaş sınırı varmı

Abi sunucu ne zaman açılır açılırsa beni de dahil eder misin

Şu an sunucu açık değil açtığımızda olur tabii ne zaman açılır bilmiyorum ama bu ay planım vardı araya bir sürü oyun girdi yine

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17-icin-ropa-dlcsi-geliyor/

:sunglasses: :smiley: komedi

bu yıl ki farmconda ingilizceye almancadan çeviri desteği olacakmış daha fazla kişi gelsin bilet alsın diye yapmışlar malum önemli yeni oyunun ilk bilgilerini öğreneceğiz :smiley: gidenler görecek

Yarın sunucuyu tekrar açıyorum da @Emre54 ile oynayacağız. 6 kişilik olacak. MPowner serisi modları da test etmiş oluruz. :smiley:

1 Beğeni

Sunucumuzu aldık köyümüzü kurmaya başladık Stanbach adlı haritayı oynayacağız adamlar yapmış herkesin ayrı çiftliği olacak tarlası vs. :smiley: adamlar zaten buna uygun yapmış dehşet… :smiley: allah belanı versin farming

2 Beğeni

ben evimi ve ufak çiftliği seçtim gerçi şehrin içinde çiftlik mi olurmuş :smiley:

2 Beğeni

Emre agamın çiftliğini aldık bakınıyoruz

malzemeleri götürürken

@Kamsci benim çiftliğin amelesi oldu :smiley:

1 Beğeni

Kulaklarımda hala Mersonun sesi yankılanıyor :joy:

Son denediğimiz modlarda RPG sunucu fikri var ama zamanı geçti. Haritalarda mülk satın alma para olayını ayırma kalıcı hesap oluşturma araç sahiplği gibi durumlar çok güzel çözülmüş.
Tek bu oyun olsa uğraşırım. Ama bu saatten sonra zaman kaybı. Bir de yeni oyun yaklaşıyor benim için tadı kaçıyor. Morerealistic tadını değiştirse de bir sürü oyun arasında olmuyor işte :frowning:
oynayacaksanız güzel haritalarda efsane olur ben o atmosfere giremiyorum artık

Verygames ile işbirliğine gidelim dedik mail attım cevap geldi. 16 kişilik büyük bir sunucu açabiliriz. :slight_smile: