Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

valla ya şeker kamışı ekim aletini en geniş modeli 2 metre mod olmadan zor bitmez tarlalar işkence bildiğin :slight_smile: harita bana sanki mod gibi geliyor alışamadım :slight_smile:

Kaç gündür video çekemedim niye?
Çünkü güncelleme geldi dedik platinum çıktı dedik ama oyun hala saçmalıyor. Ektiğim ürünler çıkmıyor kayıt ediyorum tekrar giriyorum çıkmış bidaha çıkıyom giriyorum çıkmamış ama ekili ama göstermiyor saçma salak durumlar yaşıyorum lanet olsun sinir oldum alt tarafı birkaç saat oynayacaktım

bu ne lan olm bu ne ya? lan az önce çıktım şimdi girdim bak ne yapmış sıfırlamış her şeyi sokarlar

yeniden ekiyorum saçmalığın daniskası… multiplayer sunucuda yapıyorum belki yine olur diye

valla ben şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım

Giants’da ayrılık var!
Ses mühendisleri olan Emil(4 yıldır çalışıyormuş) ve Tom (10 yıldır çalışıyormuş), Giants Software’dan ayrılmışlar. Bu kararda

haberdeki kişinin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ya da planlı bir karardı.

Aşağıdaki kişiler

FS serisinde sesler gayet iyiydi yani ortada bir başarısızlık yok. Yeni oyunda sesler iyi olsa da malum oyundan başka şeyler bekliyoruz. Transferin stüdyonun kurulmasının bizim açımızdan değişen bir tarafı yok.

FS2008 nerede FS17 nerede be… ahh yıllar… geçti gitti vallah büyüdük… :roll_eyes:

Güney Amerika Estancia Lapacho haritasında 5 saat süren şeker kamışı macerasının 20 dakikalık videosunu sunuyoruz. Bu bölümde şeker kamışları basit usül 1 metrelik makinelerle biçmeye çalıştık.

1 Beğeni

farming-simulator-17-platinum-edition-

Çarşamba akşamı 20.00’de Farming Simulator 17 Multiplayer oynayacağız. Sunucuda buluşuyoruz.
Katılacaklar mesaj atabilir.

Bilgiler
https://www.park.simulasyonturk.com/t/fs17-multiplayer-simulasyonturk-ciftligi-sunucu-bilgileri/949/

Kanal

Dün akşam canlı yayın yaptık kasaba o esnada kuruldu. Güzeldi katılmak isteyenler var. İlgili konuyu açıyorum.

Bir sonraki canlı yayın yine Çarşamba akşamı olabilir. Yani belli akşamlar oynayıp toplanabiliyoruz.

Dedemin traktörü… :smiley:

1 Beğeni

Şeker kamışları biçildi ama daha tarla bitmeden biçilen yerlerde yeni şeker kamışları büyüdü. TEŞEKKÜRLER TANRIM!

1 Beğeni

Bu hata mı özellik mi? Bende böyle bir şeye denk geldim ama?

Hata gibi duruyor. Platinum haritasında baya bir sorun var. Kayıt problemleri vs…

Çarşamba akşamı 20.00’de tekrar buluşuyoruz. Çiftçiliğe devam edilecek.
Yeni gelenler işçi olarak durabilir. Var olan çiftçilere yeni traktörler alınacak. Eksik ekipmanlar da satın alacağız.
Ayrıca ortada yığın halinde duran şeker kamışları kepçe ile toplamak zorundayız.

İnek vs. işlerine girme zamanı da geldi! :smiley:

1 Beğeni

https://www.facebook.com/interestingengineering/videos/1724605930942437/
Ben Artık Traktör tepelerinde sürünmek istiyorum tam da bundan istiyorum işte gerekli yetkililere tez haber salınsın

bu ne böyle

Dün akşam yayında yine 2 saat falan şeker kamışı tarlasında beyin yaktık.
En son çıkarken konveyör bant sistemini kurup yerdeki şeker kamışlarını römorka doldurmaya başlamıştık. Sonra çıktım neler oldu bilmiyorum :smiley:

Hasan konveyör bant sisteminizi siz yokken hallettim. Şeker kamışlarınızı ambara depoladım gözünüz arkada kalmasın.:slight_smile:

eyvallah :smiley: girmedik şu an italya dlc vs. var giremeyiz de