Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

tamamdır arkadaşlar olayı çözdüm ilgilenen arkadaşlara teşekkürler @iLyas_Kuzgun @muhammedarikan2572 @gampue

1 Beğeni

Arkadaşlar, tarlamın kaç hektar olduğunu nasıl öğrenebilirim? Mesela oyunun başında gelen 14 numaralı tarla kaç hektar oyun içinde nerde yazar ya da mod u var mı?

güç besini için önerilerinizi bekliyorum yapamıyorum tam olarak

yem mikser alacaksin… mikserde gösterdiği oranda silaj kuru ot ve saman kullanman lazım…

yem mikser varda oranı tutturamıyorum

Oyundaki eğitim size yardımcı olabilir.Orada gösteriyor birde oradaki şekilde yapın bakalım tutacak mı?

1 Beğeni

bu yapagıları otomatik toplayan bir mod var mı acaba

Toplamadan kastınız satmak ise öyle bir modun olacağını zannetmiyorum ama römorka otomatik olarak yükleyebileceğiniz modlar mevcut.Bu mod işinizi görecektir.

1 Beğeni

römorka otomatik yükleyecek mod arıyorum hocam

Biçerdöver ile hasatta yada römorka ürün koydugumuz da resminin yanında ürünün isminide yazan modun ne oldugunu bilen varmı ?

#Farming Simulator 17 The Modern Classic DLC bu dlc yi bana atabilecek bi hayırsever var mı acaba :slight_smile: kredi kartım olmadığı için alamıyorum.

Mehaba arkadaşlar benim yaşadığım sorunmu emin değilim işçi kiralıyorum mesela 1 numaralı tarlayı sürecek veyailaçlayacak v.s orayı bitiriyor veya bitirmiyor yakın olan diğer tarlada çalışmaya başlıyor veya diğer tarlalara giriyor bunu nasıl çözebilirim ?

kurduğun modları gözden geçir + profilin zarar görmüş olabilir

1 Beğeni

anlaşıldı teşekkürler hocam bide konu dışı ama fs19 çekecekmisin ? :slight_smile: takip ediyorum seni youtubedende 19 ile ilgili pek bişey yok

soyledigin gibi bir sorun yasadim. sanirim ilaclama yaparken oldu. ilaclama sistemi cok genisti ve tarlanin sonuna dogru ( yandaki benim saban ile hazirladigim tarlaya ) gecmis ve devaminda kendi kendine orayida ilaclamaya baslamisti. bana kalirsa genis olan bi saban yada kultivatorlede olabilirdi. cozum olarak artik diger koseden ilaclamaya basliyorum ve sorun kalmadi.

1 Beğeni

aynen buda mantıklı benimde geniş araç gereçlerde oluyor o sorun teşekkür ederim ustam

steam den dosya bütünlüğünü doğrula dedim 2 dosya buldu bozuk onları düzeltti sorunda düzeldi sanırım benimle aynı sorunu yaşayanlar bunu deneyebilir :slight_smile: dosyaların bozulmasınada sebep hasan ustamın dediği gibi modlar olabilir

Farming 2017 oyun tekerlekleri gözükmüyor

Kullandığın modlardan kaynaklı olabilir , tek tek dene araçları…

Modları sildim gene aynı sorun