Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

Belgelerim/mygames/farming simulator 17 buraya kaydetmesi lazım

Korsana yardimci olamayiz.
Senin sorunun belgelerimin one drive icerisimde olmasi olabilir. Oraya bak

Samanlığın kapasitesini ilk önce 500 bin yaptım oldu ondan sonra 1 milyon yaptım oyunda 1 milyon dosyada 1 milyon gözüküyor ama samanlık 500 bin alıyor bu sorunu nasıl çözerim?

Xbox’ta otomatik balya toplayan dorse var mı bilen varmıdır

merhabalar ben bir adet mod indirdim ve bu modu oyun görmüyordu sonra youtube dan bir kaç video izleyerek bu sorunu hallettim daha sonra oyun içinde mod gözüktü ardından oyuna giriş ekranında oyun yükleniyor lütfen bekleyin kısmında takılıyor ve oyun açılmıyor ne yapabilirim teşekkür ederim

Hangi mod olduğunu bilemeden yardım edemeyiz. Bir de bazıları birbiriyle çakışabilir geç yüklenmesine ya da mod bozuksa hiç yüklenmemesine neden olur.

goweil lt master baler
silaj sarma makinesi tüm sitelirinkini indirdim

burası orijinal dosya yeri biz de kullandık herhangi bir sıkıntı yaşamadık sizin sistemden kaynaklı bir problem var herhalde ya da kullandığınız bir iharita modu olabilir
başka bir profilde deneyin

çok garip bir sorunla karşı karşıyayım silaj yaptıktan sonra inekleri besledigim yerde yaptıgım silajı fermente edemiyorum damper boşalmıyor herhangi bir tepki vermiyor herhangi bir mod kullanmıyorum sebebi nedir ya da birşeyi ben mi eksik yapıyorum

sorun çözüldü normalde damperi ı ile boşaltıyordum boşaltırken ctrl ye de basmak gerekiyormuş

inek yemi hazırlarken çim balyasını miksere atarken bu balya desteklemiyor diye hata alıyorum

desteklemiyor derken SS çekerek göstersen daha iyi olur sanki de acaba yaş çim balyası mı kullanıyorsun… kuru ot balyası olması lazımdı sanki yaş otu kabul etmeme gibi bir olay olabilir hatırlamıyorum da tam.

akşam eve gidince ss atarım balyaları koyun besledigimiz yerde ki tarlayı satın aldım oraya çim ekip balyalama makinası ile ordan balya edindim saman balyasında sıkıntı yok hemen kabul ediyor saman balyasını da kendi evimizde ki tarlaya bugday ekerek elde ettim

Kuru cim balyası yapman gerek. Anladığım kadarıyla çimleri kurutmadan balya yapmışsın

çimleride mi kurutmam gerekiyordu çimleri kurutmak için hangi aleti kullanmamız gerekiyor

cim dagitici ile dagitman yeterli hemen kuruyor zaten. balya yapmasanda olur. toplayip bir yerde biriktirsende olur. yem karisimini yaptigin araca onyukleyici ile doldurabilir. yada karisim aracin varsa zaten onunla daha kolay halledersin.

çim dagıtıcı dedigin namlı yapıcı mı tek bir sıra yapıyor hani

yok tek sira yapan balya icin yada toplamasi kolay olsun diye. benim dedigim donerek cimi dagitiyor . ismini hatirlamiyorum. ofisteyim suanda bakamiyorum oyuna

1 Beğeni

resim çimi biçtikten sonra direk balya yaparsan o olmaz bu ekipmanla kurutman daha sonra balya yapman gerek

1 Beğeni