Far Cry 5 - Ana Konu

Far Cry 5, 23 Mart 2018’de çıkacak. En son yayınlanan tanıtım videosu ile birlikte ana konusunu açıyoruz.

Al beni diyor…

2 Beğeni

En son arkadaşımdan 3 üncü seriyi oynamıştım hayran kalmıştım. :drooling_face:

FarCry oynanış videoları ile büyüdüm vay be…

Cogu farcry i oynamis biri olarak bunuda pre order alacak gibi gorunuyorum oyun cok iyi gozukuyor grafikler,oynanis acisindan gta 5 gibi benzerligi var

Bana gore gta 5 gibi bir oyun olacak gibi duruyor

Ön Sipariş verdim şimdiden oynamam gerek bu oyunu

1 Beğeni

Hayirli olsun

Traktör ve TIR sesi ve hatta silah sesleri ne güzel olmuş yav ( Bu arada hala Final Release değil )

1 Beğeni

almak istiyom işte sürüş de güzel olmuş gta havası katmışlar ubisoft beceriyor artık da arada çıkardığı güze lyapımları abuk sabuk özellikler yüzünden yazık etmek :frowning:
manzaraya bak be…

far cry 3 tuttuğundan beri kopyasını yapmaktan bıkmadılar . Neyse yine oynanır bir oyun.

1
Season Pass Far Cry 5 Gold Edition’ın bir parçası olacak ya da tek başına satın alınabilecek. Season Pass’in içinde ise üç macera bulunacak.
Hours of Darkness’ta oyuncular Viet Cong askerlerine karşı savaşmak için Vietnam savaşı zamanına geri dönecek
Dead Living Zombies’de oyuncular birden fazla b-film senaryosunda zombi ordularıyla karşılaşacaklar.
Lost on Mars’ta ise oyuncular dünyadan ayrılıp Mars’a gidecekler.

Ön sipariş yapmıştım o zaman Season Pass alınmazsa ayıp olur

season pass alacağına bu kardeşine far cry 5 al

@HasanOfke Telefon geldi Dedem sen anladın :smiley:

far cry 5 için mart ayı başında harita editörünü tanıtıcaklarmış,bu oyunu başka seviyeye taşıyacakmış.
az önce resmi yazısı geldi :smiley:

Balık tutma olayları

Far Cry 5 feci dürtüyor…

1 Beğeni

eski serilerden sonra yeni konu secimi ile cıktıgı gün alınıcak başka yol yok :slightly_smiling_face:

@HasanOfke Bir an önce Ön sipariş yapıver kardeşim bize de bu yakışır :smiley:

ben hala senden bekliyorum ama neyse artık

1 Beğeni

bu ne la

2 Beğeni