F1 2017 [Ana Konu] 🚥

Mclareni iyi bir yere getirdiğimi düşünüyorum Alonso beyciğimde artık sıralamalarda q2 ve q3 e kalabildi… Tabi Singapurda yağmursuz bir sıralama akla gelemez…

q3 te 1 ve 6! çifte zafer gibi birşey…

Güvenlik aracı 3 kez çıkarak adeta bende burdayım kardeşim dedi… 15 turun 7 si güvenlik aracı arkasında geçti :joy:

Olley be Alonso abim 5. oldu

Vettel abimden öğreneceğim çok şey var :blush:

Mclaren takımı için gurur verici bir tablo… Alonso puan aldı hanım koş tireksiyonu getir…

FP 3 tede aracı laak! diye duvara vurdum

Ayrıca bu yarışta bir easteregg ile karşılaştım 6.lığa düşen Alonso için pite girmeyen Verstappen’ı yavaşlatmam ve Alonsonun yetişmesi için zaman kazandırmam söylendi Telsizden e yapmaz mıyım Alonso abim için!

Bugün 1.9 sürümü yayınlandı değişiklikler ;

Ayrıca bir kaç ekran görüntüsü de mevcut…

f1-2017

Çok fazla oynamayan birisi farkı anlayamaz… Özet geçicem gelen özelliklerden

f1-2017-spectator

Buda yeni gelen Spectator arayüzü görüntüsü

Araçlar ve Sürücülerin kaplamaları yani sponsor vs gibi şeyleri güncellenmiş ( Mclaren Honda takımı Renault motoru kullanmaya başladı mesela o gelmiş… )

Araştırma ve Geliştirme kısmına yeni özellikler eklenmiş

AI geliştirilmiş

Yeni izleyici arayüzü eklenmiş

LAN modu gelmiş

Ve bir sürü bug fix ( ancak hala Güvenlik aracı ciğer sökmeye devam ediyor :joy: )

Bu arada Multiplayer için Grid editleme özelliği gelmiş ( Yani oyuncuların hangisi nerde başlayacak gibi şeyleri kontrol edebiliyoruz anladığım kadarıyla… )

Ayrıca konsollarda açık olmayan Photo Editor gibi bazı şeylerde konsollar da aktif hale gelmiş dikkatimi çeken büyük değişiklikler bunlar diğerleri ıvır zıvır…

1 Beğeni

Geldiğini bile görmemişim bilgisayar otomatik yapmış şimdi farkına vardım teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Alonso beyciğimle akıyoruz…

2 Beğeni

Artık sonlara yaklaştık…
Alonso abimde aramıza katıldı bi sevindim bi mutlu oldum geç olsunda güç olmasın…

FP lerde aracı zorladığım için motorun ağzına ettiğimi fark ettim son 3-4 yarıştır fplerde aracı hiç zorlamadan tatlı tatlı sürüyorum Alonso abim hemen arkamda!

Q1 dedin mi işler değişiyor hemen 5. motora geçip bamgüm gidiyoruz…

Alonso beyin motorda sıkıntı olduğunu belli eden sonuçlar…

Ve Q3 ün ortasında önümde giderken vapur gibi duman atarak sağa çekti Alonso abim motoru isyanlarda Reno motoruda mı patates yahu?

Vites kutusu cezalarından ve hatta Massanın sonuncu başlamasına sebep olan yeni motor siparişi cezasından sonra Alonso beyciğim 6. başlayıp 5 sıra yükselmiş en azından puan getiriyo önümüzdeki sezon Williams a geçmeyi düşünüyorum williams teklif etmezse Mclaren ile çifte podyum için hazırlıklar başlayacak…

Japonyadan önce Kimi yi rival olarak vermişti takım japonyada yarış sırasında son şikanda tam geçmişken arkadan geldi dokandırdı içerledi şerefsiz…

2 Beğeni

selamun aleykum beyler… oyunu steamden orjinal aldım direksiyon da g29 ama ayarlardan direksiyon derecesi secemiyorum logitechin programında da f1 2017 yi görmüyo bir bilgisi olan var mı 900 derece oynanmıyo bu oyun para bosa gidecek :frowning:

f1 2017yi 900 derece oynayamazsın logitech uyumludur nerede takıldın ki?
logitech gaming softwareda direksiyon derecesini düşüreceksin oyun içinde olmaz

logitech gaming softwareda de oyun taramasında f1 2017 yi görmuyo ki abi :frowning: oyun içi direksiyon ayarında da normalde degiştiriliyo ama bende yok

görmez o gerek yok ona normal bir profil oluştur oyunu açılırken ona kitle öyle bir özellik var – ondan sonra oyuna girerken oto derece oraya gelecek ya da normal profili değiştir

eyv. abi hallettim cok sagol

Raikonen amca içerlendi dokandırdı öldük…

1 Beğeni

Şampiyon olduk! 88 puan farkla sezonun bitimine 2 yarış kala…

2 Beğeni

How to made an F1 car pit stop…

ben daha hiç bukadar aşındırmamıştım tekerlekleri 2 tur falan geç girseydim heralde gümlerdi lastikler…

1 Beğeni

Son yarış zamanı ( Tüm sezon boyunca Alonso abim için çalıştım ve ilk defa 3. başlayacak… )

!

Bir gülüşü var kelebek görse ömrü uzar…

Mclareni en dipten alıp zirveye getirmekti amacım Takım sıralamasında 2. sırada bitti Alonsoyu son yarışta sezonboyunca ilk kez podyumda gördüm mutluyum…

Şimdi karar sırası Mclaren den ayrılma zamanı geldi mi ?

Sezon özeti;

( Karar sizde… )

• Mclaren’de kal
  • Ferrari 'ye geç
  • Redbul’a geç
  • Mercedes’e geç

0 oylayanlar

1 Beğeni

Bence iyi bir yarışçısın ve rekabet seni oyunda tutuyor. Ferrari ve Mercedes 'teki ikililer daha iyiler. Ya Mclaren’de kal ya da Redbull’a geç.

Rekabetten ziyade oyunu oynarken zevk almamı sağlayan şey mclarenin diğer takımlara göre kötü olmasıydı her upgrade i yaptıktan sonra araç bi adım daha öne çıkmaya başladı ve bu beni mutlu etti son 4-5 yarıştada Ferrari ve Redbullarla olan pozisyon savaşlarım beni oyuna iyice bağladı şuan Mclaren seçip tüm upgradeleri yaparsam en iyi takım Mclaren olucak ve rekabet 0 a düşücek belki Alonso ile kapışırız oda kendi aramızda :smiley:

( Mclarenden gene vaz geçemedim çok düşündüm her takımı değerlendirdim ama bunca şeye rağmen 1. sürücü olamamak benim için kabul edilemezdi oyuzden Mclaren de kaldım… )

Sezona hayvan gibi upgradeler le başladığımız için dediğim çıktı ve bu sezon tamamiyle Alonso vs Ben olucak ayrıca zorluk derecesenide %90 a çektim biraz daha zorlanmak için…

2 Beğeni

Yeni sezon 1. yarış ve Güvenlik aracı gene katliama yol açtı…

1 Beğeni

2001 Malezyadan sonra efsanelerim arasına giren yarışlardan birisi…

Ayrıca 2003 <3 Şumaher amcam bile patates oldu

1 Beğeni

G29 la duvardan duvara isimli serimizde bu hafta…