F1 2017 [Ana Konu] 🚥

Originally published at: https://www.simulasyonturk.com/f1-2017-cikti/

Codemasters yeni Formula 1 simülasyonu F1 2017 oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yayımladı.

1 Beğeni

1 Beğeni

Bu konudan devame ederiz ya yenisini açmaya hiç gerek yok. Geçen gün 2. pratikte çıldırdım emekli olup çıktım. Dereceyi 330’dan 320 mi yapsam ya da daha az bilemiyorum. Hızlı gidecem yetişecem diye kaza yapıyorum.

1 Beğeni

Bende fakir ama gururlu f1 2013 ümde yeni careera başladım ToroRossoyu seçtim en son ondaydım yarım kaldı diye zorluk filan herşey aynı ilk 2 yarış harikaydı kendi açımdan çine bi geldik… Gelmez olaydık direksiyon sorunu yaşadım sıralamada sonra yetişeyim diye aşınmış lastikle çıktık son 2 dakika kala 17. olduk yarışa geçtik yarışında başında harika faydalandım 10. oldum sonra pite girdim bi çıktım 19.yum… Son 4 turdada yağmur atıştırdı Takım arkadaşımın önündeydim ama bana verilen hedef 13.lüktü ben ise anca 16. olabildim tam bi kabus f1 2017 yide alıcam bayramdan sonra ilk fırsatta

1 Beğeni

Al da kapışalım :smiley: bari

2 Beğeni

F1 2017 çekilişi var. Formula 1 Game Twitter hesabı 100k kutlaması yapıyor.

Takip etmek ve retweet etmek yeterli

Tut ki bir Türk oyuncuya çıktı ne olur? Bilmiyorum… Göndersinler abicim :smiley:

1 Beğeni

Boş iş çıkmıyor hiç :joy:

Hayatımda hiç çekilişi kazanamadım ama denemekten zarar gelmez :smiley:

1 Beğeni

Sıralamalarda takım arkadaşımıza geçilip yarışta ona fark atan türdeniz takımın kafası karıştı sıralamada 18.likten öteye gidemiyorum 2 dir hızlı pistler bize göre değil… monaco da akarız diye düşünüyorum eğer monacoda 18. olursak geçiş yapmak imkansız…

1 Beğeni

Mclaren aldık sıralamada şanzumanı dağıttı…

Yarışta toparladık neyseki

Bozuk şanzumanla bile Alonsoyu tokatladım bence otursun ağlasın Buttona vermeli koltuğu her yarış motor iptal motor iptal deyip çekiyor kenara tam kanserlik…

1 Beğeni

Adamın üstüne niye bu kadar gidiyorsun yav :joy:

Adamın üstüne gitme sebebim gerçek hayatta takım arkadaşının arabası sapasağlam ama o berbat sürüyor Alonsonun araçta hep patates ama Alonsoda iyi sürüyor tecrübesi var artık araçlarımı değişecekler napacaklarsa yapsınlar rezalet Mclaren Mclaren olalı böyle rezillik çekmemiştir bence…

1 Beğeni

Doğrudur, f1 i pek takip etmem haberlerini vs. Ama izlemesi buyuk zevk veriyor yarışları…

P2 de 1. olduk hava kapandı P3 için yağmur var dediler sevindim…

P3 son 5 dakika yağmur yağdı dry lastiklerle tur atınca herkes patates oldu 3.lüğe oturduk

Bu arada Mclaren takımı anladı F.Alonsunun çöp olduğunu benim istediğim şekilde geliştirildi araç ve başarı!

Sonra o kötü haber geldi telsizden “To protect your engine you have to run all Q sessions mix1 mix1 we’re sorry…” Tabi biz genede yılmadık Q3 e kalıp bide üzerine 7. olduk

Yarıştada motoru korumaya odaklanıp daha fazla sorun çıkmamasını umarak podyumu ----sağlam motorla alabileceğimiz podyumu- Bottasa teslim ettik…

Yarıştan sonra Mercedes ve Force İndia ToroRosso ve Sauber takımı bi anda benle ilgilenmeye başladı :smiley: ama 2. Sezondada Mclaren devam 1. Pilot olunca extra puan alıyoruz…

oyun zorluğu kaç senin?

Hard da oynuyorum sayın öfke hemide klavye

Tamam da derece kaç?

Dur bakmam lazım :smiley: sanırsam hardın en düşüğü

60 olarak ayarlamışım

benim de öyleydi ama düşüreceğim