F1 2017 [Ana Konu] ­čÜą

spor
resmi
yar─▒┼č
s├╝r├╝┼č

Originally published at: https://www.simulasyonturk.com/f1-2017-cikti/

Codemasters yeni Formula 1 sim├╝lasyonu F1 2017 oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlar─▒nda yay─▒mlad─▒.

ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bu konudan devame ederiz ya yenisini a├žmaya hi├ž gerek yok. Ge├žen g├╝n 2. pratikte ├ž─▒ld─▒rd─▒m emekli olup ├ž─▒kt─▒m. Dereceyi 330ÔÇÖdan 320 mi yapsam ya da daha az bilemiyorum. H─▒zl─▒ gidecem yeti┼čecem diye kaza yap─▒yorum.

Bende fakir ama gururlu f1 2013 ├╝mde yeni careera ba┼člad─▒m ToroRossoyu se├žtim en son ondayd─▒m yar─▒m kald─▒ diye zorluk filan her┼čey ayn─▒ ilk 2 yar─▒┼č harikayd─▒ kendi a├ž─▒mdan ├žine bi geldikÔÇŽ Gelmez olayd─▒k direksiyon sorunu ya┼čad─▒m s─▒ralamada sonra yeti┼čeyim diye a┼č─▒nm─▒┼č lastikle ├ž─▒kt─▒k son 2 dakika kala 17. olduk yar─▒┼ča ge├žtik yar─▒┼č─▒nda ba┼č─▒nda harika faydaland─▒m 10. oldum sonra pite girdim bi ├ž─▒kt─▒m 19.yumÔÇŽ Son 4 turdada ya─čmur at─▒┼čt─▒rd─▒ Tak─▒m arkada┼č─▒m─▒n ├Ân├╝ndeydim ama bana verilen hedef 13.l├╝kt├╝ ben ise anca 16. olabildim tam bi kabus f1 2017 yide al─▒cam bayramdan sonra ilk f─▒rsatta

Al da kap─▒┼čal─▒m :smiley: bari

F1 2017 ├žekili┼či var. Formula 1 Game Twitter hesab─▒ 100k kutlamas─▒ yap─▒yor.

Takip etmek ve retweet etmek yeterli

Tut ki bir T├╝rk oyuncuya ├ž─▒kt─▒ ne olur? BilmiyorumÔÇŽ G├Ândersinler abicim :smiley:

Bo┼č i┼č ├ž─▒km─▒yor hi├ž :joy:

Hayat─▒mda hi├ž ├žekili┼či kazanamad─▒m ama denemekten zarar gelmez :smiley:

S─▒ralamalarda tak─▒m arkada┼č─▒m─▒za ge├žilip yar─▒┼čta ona fark atan t├╝rdeniz tak─▒m─▒n kafas─▒ kar─▒┼čt─▒ s─▒ralamada 18.likten ├Âteye gidemiyorum 2 dir h─▒zl─▒ pistler bize g├Âre de─čilÔÇŽ monaco da akar─▒z diye d├╝┼č├╝n├╝yorum e─čer monacoda 18. olursak ge├ži┼č yapmak imkans─▒zÔÇŽ

Mclaren ald─▒k s─▒ralamada ┼čanzuman─▒ da─č─▒tt─▒ÔÇŽ

Yar─▒┼čta toparlad─▒k neyseki

Bozuk ┼čanzumanla bile Alonsoyu tokatlad─▒m bence otursun a─člas─▒n Buttona vermeli koltu─ču her yar─▒┼č motor iptal motor iptal deyip ├žekiyor kenara tam kanserlikÔÇŽ

Adam─▒n ├╝st├╝ne niye bu kadar gidiyorsun yav :joy:

Adam─▒n ├╝st├╝ne gitme sebebim ger├žek hayatta tak─▒m arkada┼č─▒n─▒n arabas─▒ sapasa─člam ama o berbat s├╝r├╝yor Alonsonun ara├žta hep patates ama Alonsoda iyi s├╝r├╝yor tecr├╝besi var art─▒k ara├žlar─▒m─▒ de─či┼čecekler napacaklarsa yaps─▒nlar rezalet Mclaren Mclaren olal─▒ b├Âyle rezillik ├žekmemi┼čtir benceÔÇŽ

Do─črudur, f1 i pek takip etmem haberlerini vs. Ama izlemesi buyuk zevk veriyor yar─▒┼člar─▒ÔÇŽ

P2 de 1. olduk hava kapand─▒ P3 i├žin ya─čmur var dediler sevindimÔÇŽ

P3 son 5 dakika ya─čmur ya─čd─▒ dry lastiklerle tur at─▒nca herkes patates oldu 3.l├╝─če oturduk

Bu arada Mclaren tak─▒m─▒ anlad─▒ F.Alonsunun ├ž├Âp oldu─čunu benim istedi─čim ┼čekilde geli┼čtirildi ara├ž ve ba┼čar─▒!

Sonra o k├Ât├╝ haber geldi telsizden ÔÇťTo protect your engine you have to run all Q sessions mix1 mix1 weÔÇÖre sorryÔÇŽÔÇŁ Tabi biz genede y─▒lmad─▒k Q3 e kal─▒p bide ├╝zerine 7. olduk

Yar─▒┼čtada motoru korumaya odaklan─▒p daha fazla sorun ├ž─▒kmamas─▒n─▒ umarak podyumu ----sa─člam motorla alabilece─čimiz podyumu- Bottasa teslim ettikÔÇŽ

Yar─▒┼čtan sonra Mercedes ve Force ─░ndia ToroRosso ve Sauber tak─▒m─▒ bi anda benle ilgilenmeye ba┼člad─▒ :smiley: ama 2. Sezondada Mclaren devam 1. Pilot olunca extra puan al─▒yoruzÔÇŽ

oyun zorlu─ču ka├ž senin?

Hard da oynuyorum say─▒n ├Âfke hemide klavye

Tamam da derece ka├ž?

Dur bakmam laz─▒m :smiley: san─▒rsam hard─▒n en d├╝┼č├╝─č├╝

60 olarak ayarlam─▒┼č─▒m

benim de ├Âyleydi ama d├╝┼č├╝rece─čim