F1 2017 [Ana Konu] 🚥

Ben bu şekil ayarlarda kullanıyorum şahsen traction controlu tamamen kapatsam sürülmez :smiley: direksiyon olsa onlarıda kapatırım abs yi filan

Turbo Charger (TC) yi ve bilumum motor parçalarını feda ettik sıralamalarda 13. olduk sonra yeni motor veeee bam

Görüntü kalitesi için kusura bakmayın :smiley: Mediumda oynuyorum anca

Helal olsun be oralarda bayrağımızı dalgalandirdin :joy:

1 Beğeni

Mclaren ile ilgili career modunda bişey öğrendim motor upgradeleri çoğunlukla başarısız oluyor ve aynı zamanda araca bir etki etmiyor oyuzden yeni strateji olarak dayanıklılık ve şasi üzerine devam etme kararı aldım Mclaren Buflansın!

Okadar dayanaklılık filan yaptık hala Vites kutumuz bozuluyor arkadaş değiştiremiyoruzda ceza alıcaz… 6 yarış diyor daha 4. yarışta cartayı çekti Mclaren pişmanlıktır.

1 Beğeni

sahi bizim bi kariyer vardı :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aman abi Mclaren Honda filan alma şöyle Bi ToroRosso ya da Bi Reno filan al keyfine bak yemin ediyorum kanser oluyorum Sıralama turlarında Vitesler gidiyo Yok 4. mixe geçemiyorum bilmemne geçen yarış 1. olduk ondada herşey tazeydi… şimdi 6. olduk anca

F1 değil de Motorsport Manager oynamak istiyorum.

Yönetmek daha zevkli f1 manager filan diye oyun çıkarsalar keşke :smiley:

yok hayır kim uzmansa o yapsın motorsport manager iyi bir yapım şimdi oradan codemastersın manager oyununa girmesini gelişmesini bekleyemeyiz

Gerçi oda var yapsalar bile baya negatif yönde tepki alırlar ve eksiksiz yapamazlar şu 2017 de bile bir sürü saçma salak glich var

Gerçek hayattaki F1 de Mclaren Honda takımı sonunda Honda motorunu bırakıp Reno motoruna dönmüş kısa bir tatil vardı bu süreçte Reno motoru aracı FP2 de 6. sıraya oturmuş Yani MClaren is back bitches

1 Beğeni

evet şaşırdım :smiley:

Hazır singapur demişken o meşhur katil şikanı hatırlayalım…

2010 oyununda filan aşırı derecede zorluklar çekmiştim 2012 de biraz daha düzeltmişlerdi 2013 de zaten şikan yerini sadece sola dönüşe bıraktı ama çok can yaktı çook…

1 Beğeni

Artık Mclarenime motor updateleri uygulanıcak Puanlarım boşuna gitmedi oley be :smiley:

bi kaç gün önce çıkmıştı ekleyeyim dedim boş kalmasın buralar…
F1 2017 1.6 sürümü…

1 Beğeni

Tam sevdiğim hava falan böyle dedim oo yağmur içinden geçerim vitesler gitti…

Neyse hadi idare edelim 4-5 tur 5. vitesi kullanamadık derken git gide sararıyoruz…

Mayday mayday we’re losing power
4. Bitirdik bak Turbo yok Yakıt karışımları fütürsuzca çalışıyor 5. vites Amerikaya halasını görmeye gitti genede 4. olduk niye mi çünkü I am the RAINMAN

1. şoförlüğe aldılar bugünden sonra… Şok şok şok Fernando Iktıdarsız mı?

Fernando ağlıyordu…

Kısa bir sezon bilgisi 3. yarışımızı Kazanmıştık… Bir puan alamayıp bir puan aldık buyüzden genel klasman sıralamasında 5. sıradayız takımda tek puan kazanan ben olduğum için Fernando beyciğim saolsun 18.likte <3 baya yardımcı oluyor Takım klasmanındada 4. sıradayız Redbullardan sonra. 5. yarışımızda Vites kutusu patlattık ve değiştirmek zorundayız Grid cezası alıcaz Motor gene mefta her 3 yarışta bir motor…

1 Beğeni

1.7 güncellemesi çıktı.

2 Beğeni

Çaylak yarışcı F.KESKIN sezonu büyük bir kaza ile kapattı…

Genç yarışcı sıralama turları esnasında Tobacco şikanında bir araçtan kopan parçanın başına isabet etmesi sonucu saatte 170 km/h hızla giderken bilincini kaybedip demir bariyerlere çarptı. 200 Metre sürüklenerek durabilen araçtan genç pilot bilinci kapalı çıkarıldı. Monacco da bir özel hastaneye sevk edilen Pilotun durumu ağır. Yetkililer çarpan parçanın kaskı çatlattığını ve beyinde kalıcı hasar meydana getirmiş olabileceğini söyledi. Genç yarışcının durumu için şuan herşey çok erken diyerek sözlerine devam eden Doktor Calvin Claybourne. Hastamız ayıldıktan sonra hasarın boyutları belli olacaktır dedi.

3 Beğeni

Monacoda hastaneye düştükten sonra Canadada podyuma çıktık… ( Dipnot Aslında 1. olmam imkansızdı ama önce Bottasın araç gitti sonra Vettel önümde duvara girdi Pite girdik çıktık Hamilton 1. oldu sonra hamiltonunda araç gitti 2 kere Safety Car girdi yarışa dedim içimden hep ben ilk 3 deyken sokun şu güvenlik aracınıda arkamdaki hızlı araçlar yetişip geçsin… Güvenlik aracı sonrası 4. olmuşken fark ettim ki önümdeki 3 lü daha pite girmemiş sonra zaferrr! )

As bayrakları as as as

Ha tabi bu başarının sırrı gene yağmurlu bir q3 geçirmek… F1 2013 de Boşu boşuna Rain Man lakabını seçmedik. :joy:

2 Beğeni

Ne olucak bu motorun hali daha 8. yarışta 5. motorun siparişini verdik gelecek yarışa ceza yedik ama evimizde Pole ve Kazanmamız gerekiyordu…

Sağlam motor sağlam vites kutusu hamiltona çaktık…

Eh 1. başladık karışıklık sarı bayrak falan derken 1. bitirmek zor olmadı…

Hamilton öyle bi bakmış ki Biraz içerlemiş gibisin HAMİLTON?

Gene Bayrakları astık tabi bu sefer Baküde <3

Motor kanser etmeye devam…

FP2 de motor gidince FP3 e çıkmadım eskitmeyelim zorlamayalım diye…

Sıralamada 1.liği aldık ama sanırım vites kutusununda bi glich’i var 6. yarışı doldurmama rağmen Grid Drop penalty yedim…

Yağmurluydu bilmemne… Yağmur bizim işimiz kendimi 2.liğe hazırlamış arkamda Kuduran vetteli tutmaya çalışırken vettel bi an hata yaptı 2 tur sonra hamiltonda nedense pite girdi… Sonra baba 1.

Bu arada kaskında rengini değiştirdim Williams takımının teklifini bekliyorum artık Mclaren kendi yolunu bulur okadar geliştirdik aracı falan şimdi sıra Williamsta… Gelecek yarış yani İtalya grandprix içinde zorluk seviyesini 80 ne yani experte çekeceğim bi deneyelim klavyeyle zor ama denemekten zarar çıkmaz…

2 Beğeni