Expeditions: A MudRunner Game (ana konu)

Expeditions: A MudRunner Game

SnowRunner’ın devam oyunu olmayan Expeditions: A MudRunner Game, gamescom 2023 özel yayınında duyuruldu. Saber Interactive, MudRunner üzerine inşa ettiği keşfedilmemiş toprakların gizemlerini çözebileceğiniz ve bilimsel keşiflere çıkmanızı sağlayan yapısı ve mekanikleri ile ara oyun çıkarmayı uygun görmüş gibi duruyor. Yine Focus Entertainment altında yayınlanacak ve 2024 yılında çıkması planlanıyor. Daha büyük bir oyun bekleyenleri hüsrana uğrattı. Aşağıda ayrıntıları açıklıyoruz.

3 Beğeni

Snowrunner’a DLC çıkarmaktan yeni oyun yapacak zaman bulamıyorlar. Baktılar DLC satışları düştü 2, 3 copy paste yapıp, 3-5 tane de yeni asset koyup ara oyun çıkaralım da yolumuzu bulalım dediler herhalde.

Snowrunnerin aynısı olmuş bu :grinning: devir artık öyle bir devir olmuş ki güncelleme ile gelecek olan şeyleri ayrı oyun yapıp satıyorlar. Rezillik, mfs de de aynı durum var güncelleme gelmesi gerekirken ayrı oyun çıkarıyorlar 2024 diye.

3 Beğeni

ayak üstü hemen çektim :smiley: özlemişim

scs videosuna hazırlanıcam burada önemli bir şey yoktu

6 Beğeni

Bu bildiğin Snowrunner DLC’si?

1 Beğeni

doktor görmezden gelmemizi söyledi :smiley:

2 Beğeni

aynısı train sim world hocam :))))))

1 Beğeni

Yahu oyunun tanıtım videosunda bile tekerler havada. Hiç mi bir şey yapmadınız aynı motor aynı assetler her şey aynı ise bu niye bir DLC değil?

bu oyun focus’tan ayrılmak için yapılan bir olay. asıl oyunda elbette fizikler artık daha iyidir de öyle değerli ve ana oyunu saber bağımsız çıkarmak istiyor gibi anlaşılıyor. focus ile son oyunları tabii başka stüdyoları da var ancak asıl oyunu bunlara kaptırmazlar çünkü thq nordic ile embracer group’a bağlılar.
ilk yarıda bu oyunu çıkardıktan sonra asıl mevzuya geçeriz umarım.

Peki Spintires ile Mudrunner arasında olan olayların detayını nereden öğrenebilirim?

burada da yazdık(ana konularda) ana sitede de haberleştirmiştik zamanında ancak olaylar durdu.

Bulamadım da dur bakayım şimdi merak ettim.