EVR'den Ses Alacağım. Nasıl Alacağım?

Arkadaşlar aklımda MB 1855 ve Range-T’nin 460 sesi var. Allah nasip ederse sömestr başlangıcında alacağım fakat nasıl alacağımı bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

https://enginevoicerecords.com/sounds/sounds-ets2 buradan istediklerini sepete ekleyeceksin sonra hesap açman gerekiyor zaten hesap açtıktan sonra ödeme şeklini gösteriyor zaten kolay gerisi

3 Beğeni

Peki abi sence güvenilir mi ? Nasıl olsa karttan. Bu arada türk lirası kabul etmiyor diye biliyorum. Euro işini nasıl yapacağız ? İninal kabul ediyor mu ?

2 Beğeni

Premium-1841 haricinde bütün modlara sahibim. Tek tek aldım ve hiçbirinde bir sorun yaşamadım sadece banka menüsünde dili Ukraynaca oluyor onu da çevirebiliyorsun.Hesabından döviz olarak değil kura göre örneğin ben aldığımda 1.99€ 12.25 TL na tekabül ediyordu . İninal Kartlar Visa-MasterCard Maestro gibi özellikler kullanacağından kabul edecektir Garanti Bankası ile hiçbir zorluk çekmedim ödemeyi yaparken girdiğin e-posta adresine PDF olarak gelecektir oradan indirip keyfine bak …

3 Beğeni

Teşekkür ederim Emir Abi (Patron). Kolay Gelsin

1 Beğeni

Aldığımız sesler oyundaki versiyon güncellemesinden sonra mesela 1.36 dan 1.37 ye geçtiğinde evr 1.37 ye güncelleyip gönderiyor mu ses modlarını yoksa bizim tekrardan iletişime mi geçmemiz gerekiyor ?

1 Beğeni

evr gönderiyor mail ile

1 Beğeni

Hesap nasıl açiyoz yardimci olurmusun

https://enginevoicerecords.com/sounds/sounds-ets2 bu siteye girip sağ üstte my account’a tıkla sonra altta “Don’t have an account?” yazıyor hemen oradan hesap açabilirsin.

Ben de evr’den ses almaya çalıştım ancak 1.99€ olan fiyat, kart bilgilerimi girdikten sonra onay ekranında 65.25-₺ olarak görünüyor. Normalde euro kuruna göre 16-17 ₺ yapması gerekmiyor mu? Aradaki fark komisyon falan mı?

1 Beğeni

Uah cinsinden hesaplanmıştır. Normalde komisyon dahil 18 lira civarında…

Evet uah cinsinden 65.25 diyor şimdi siz söyleyince fark ettim. Bunu TL’ye çeviremiyor muyuz?

Sizden TL bazında alacak ücreti merak etmeyin,hesabınızda veya kredi kartınızdan UAH para birimi olarak çekilmeyecek.

3 Beğeni

Kaç defa denesem ödeme başarız diye hata aldım. Üstelik birden fazla kartla ve ödeme seçeneklerini değiştirerek ama bir türlü satın alamadım. Kartlarımın yurt dışı kullanımı da açık üstelik. En sonunda pes ettim :grin:

Size bunun çözümünü söyliyeyim,eğer banka kartı ile alışverişiniz yapacaksanız ödeyeceğiniz miktardan yaklaşık 10 15 lira fazla bulunması gerekiyor banka kartınızda,anlık kur değişimlerinden dolayı ödeme başarısız hatası veriyor. Kredi kartı ise bankanızla görüşmenizi öneririm yaklaşık 4-5 tane sesi kredi kartı ile almıştım bende, kalanı banka kartıyla, kredi kartım bu şekilde bir hata vermemişti. Garip…

1 Beğeni

Teşekkür ederim dediklerinizi uyguladım ancak iki farklı banka kartlarını da denememe rağmen aynı hatayla karşılaştım. En iyisi bankayla görüşmek.

1 Beğeni

Abi hesabi nasıl acacaz bi yardımcı olursanız sevinirim

Abi heaap nasıl acacaz yaa :pensive:

Abi bu sesi sen bana göndersen gmail adresime bende parasını senin hesabina atsam olmaz mı, ben hesap açmakta baya bi zorlandim

Abi sen benim gmail adresime ses atsan ben parasini direk sana atsam olmaz mi ,ben hesap açmakta aşırı zorlandım