EVR'den Ses Alacağım. Nasıl Alacağım?

Arkadaşlar aklımda MB 1855 ve Range-T’nin 460 sesi var. Allah nasip ederse sömestr başlangıcında alacağım fakat nasıl alacağımı bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

https://enginevoicerecords.com/sounds/sounds-ets2 buradan istediklerini sepete ekleyeceksin sonra hesap açman gerekiyor zaten hesap açtıktan sonra ödeme şeklini gösteriyor zaten kolay gerisi

1 Beğeni

Peki abi sence güvenilir mi ? Nasıl olsa karttan. Bu arada türk lirası kabul etmiyor diye biliyorum. Euro işini nasıl yapacağız ? İninal kabul ediyor mu ?

2 Beğeni

Premium-1841 haricinde bütün modlara sahibim. Tek tek aldım ve hiçbirinde bir sorun yaşamadım sadece banka menüsünde dili Ukraynaca oluyor onu da çevirebiliyorsun.Hesabından döviz olarak değil kura göre örneğin ben aldığımda 1.99€ 12.25 TL na tekabül ediyordu . İninal Kartlar Visa-MasterCard Maestro gibi özellikler kullanacağından kabul edecektir Garanti Bankası ile hiçbir zorluk çekmedim ödemeyi yaparken girdiğin e-posta adresine PDF olarak gelecektir oradan indirip keyfine bak …

3 Beğeni

Teşekkür ederim Emir Abi (Patron). Kolay Gelsin

1 Beğeni

Aldığımız sesler oyundaki versiyon güncellemesinden sonra mesela 1.36 dan 1.37 ye geçtiğinde evr 1.37 ye güncelleyip gönderiyor mu ses modlarını yoksa bizim tekrardan iletişime mi geçmemiz gerekiyor ?

1 Beğeni

evr gönderiyor mail ile

1 Beğeni