EVR'den Ses Alacağım. Nasıl Alacağım?

bende 1.38 için çalışan ses modları yok. 1.36 için çalışan mod atabilirim. ücrete gerek yok.
ama buradan kolayca kayıt olabilirsin. https://enginevoicerecords.com/component/users/?view=registration

Cok iyi olur abi yaa Sizde 1.36 da çalışan mercedes actros1844 sesi var mi ben bunu çok istiyorum.

Abi ben sizinle bi iletişime geçsem nasıl geçebilirim sizle bi görüşsek

arkadaşlar bu nasıl iş ya parasını ödeyip alıyoruz ne 1.37 de çalışıyor ne 1.38 de mail atıyorum cevapta vermiyorlar…

1 Beğeni

fmod için tüm sesleri yeniden kayıt ediyor. bekleyeceğiz maalesef.

4 Beğeni

Abi selamunaleykum bana bir kaç tane ses modu atabilirmisin rica etsem :blush::rose:

Arkadaslar rica etsem bana 1.36 da çalışan ses modu atabilecek olan var mı :blush::rose:

arkadaslar scanıa s veya r serısı ses modu olan var mı ? bana göndersenız ben parasını size yatırsam olur mu çok lazım scania nın seslerı lutfen yardımcı olur musunuz

Kardeşlik, 1.37 den beri evr Scania yı güncellemedi henüz, güncellenirse yardımcı oluruz

1 Beğeni

Abi ben o sesler için 1.36 da oynuyorum sürümü hiçbir zamn yükseltmiyorum 1.36 da çalışan ses var mı sizde

1.36 da çalışan scania s500 veya r450 'nın sesi var mı ?

Bana 1.36 'da çalışan ses lazım :blush:

Cebrail, 1.36 sesleri vardı sonra sildik gitti.
Yoksa no problem.

Hmm anladım abi neyse hayırlısı baklm

Arkadaşlar sesin ödemesini yaptım nereden indireceğim?

Mail yolluyor ilk satın alımda, spam klasörüne düşme ihtimali var.

1 Beğeni

Arkadaşlar bana 1.36 da çalışan ses satabilecek olan var mı ben hesapta açamıyorum satında alamıyorum. scania r450 euro 6 ve renault ranger t 460 lazım elinde olupta satabilecek olan var mı ? :blush: