Euro Truck Simulator 2 - Türkiye Araştırması (Avrupa kısmı Trakya)

SCS Software kendi forumlarında gelecekte eklenecek olan ülkeler için araştırma konuları açtı. Burada topluluktan geri bildirim bekliyor. Bunların arasında Türkiye konusu da var. Türkiye’nin Avrupa kısmı olan Trakya oyunda görünecek. Edirne’den İstanbul’a kadar olan yol ve civar şehirler(sanayi ile birlikte, sınır kapıları vb.) herhangi bir DLC içerisinde bulunabilir. SCS, İstanbul’a kadar gelmek istiyordu.

Public Research - ETS 2
https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=249

[Turkey pre-research tips (European part)
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=249&t=267681

11 Beğeni

Ülkemiz ne zaman gelir büyük bir muamma ama artık gelecek gibi duruyor. Sadece Trakya değil de en azından tüm Marmara’yı görsek fena olmaz. Kocaeli, Bursa, Çanakkale vs.

3 Beğeni

Biir sonraki İstanbul ziyaretimde yolu kayıt almaya çalışacağım ama asıl niyetim oyunda olması gereken yerleri full dolaşıp videoya almak :frowning: zaten bildiğim ve her zaman gittiğim yerler. Yalnız kışın çok kötü duruyor.

8 Beğeni

Tahmin olarak hangi ilçeler gelebilir İstanbul için

2 Beğeni

Almanya konusu da açmışlar, sanırım almanya’yı tekrar bi elden geçirecekler. Bu arada izlanda, makedonya, irlanda gibi ülkeler gayet ilgi çekici :slight_smile:

3 Beğeni

Geçiriyorlar zaten.

3 Beğeni

Gebze tarafına kadar gelmesi lazım ki zaten en büyük sanayi bölgesi ora

6 Beğeni

Ben foruma yazıyorum bir şeyler. Selçuk abi baya ayıntılı yazıyor ama. :smiley:

3 Beğeni

Anlaşılan Türkiye den sadece Avrupa tarafı olacak. Ama Marmara Bölgesi gelse çok daha iyi olur.

3 Beğeni

bir gün türkiyenin tamamı oyuna aktarılacak buna hala inanıyorum :smiley:

2 Beğeni

aaaaaa o da ne :smiley:

9 Beğeni

Selçuk Abi SCS’ye mi başladı :thinking: süper :+1: :joy:

4 Beğeni

Bu durumla ilgili birkaç videoda malum konuştuk, belirttik ancak kapsamlı bir haber henüz yazmadım. Yani çoğu kişi bunu görünce sanki hemen Türkiye gelecekmiş havasına kapılıyor. Bunları iyice vurgulayan bir yazıyı bu hafta yayınlamaya çalışıcam. Beklenti oluşmaması için siz de eğer yanlış bilen varsa çevrenizde uyarın.

4 Beğeni

Abov abov buysa tahminim doğru çıktı… :roll_eyes::grinning:

4 Beğeni

@SiSL gereken açıklamayı yapar da şunu söyleyeyim malum son derece ciddi bir konu o yüzden bence mesajlara, isteklere dikkat edin. Ha :smiley: büyük bir gurur tabii… :smiley:

4 Beğeni

Valla bende gurur duydum Tebrikler Selçuk Abi @SiSL , bizden bizi anlayan birinin SCS’de çalışması müthiş :+1:

2 Beğeni

bu değil ben defalarca site ile ilgili bir proje olduğunu söylüyorum niye karıştırayım

1 Beğeni

Merhabalar,

Kesinleşmeden kendi kendime gelin güvey olmuş olabilme ihtimaline karşı gizli tutmuş olsam da, bazılarınızın tahmin ettiği gibi aslında yazdan beri SCS’deyim. Yaklaşık 7 ayda ancak tamamlandı bazı işlemler. O yüzden daha yeni masabaşı yapabildim.

Araç departmanına acemi olarak başladım. Burası hem yoğun hem de bu kadar yetenekli insanı bir arada görmek müthiş bir duygu. Hepsi kardeşim yaşında ama hepsinden öğrenecek şeylerim var. Yani henüz herhangi bir karar aşamasına katılabilecek konumda olmasam da, yine de Türkiye’den 2. kişi olarak buradaki görevimizi iyi bir şekilde yapmaya çalışacağım.

Herkese Prag’tan saygılar…

32 Beğeni

Reis Allah utandırmasın. SCS 'de 2. Türk ve bu gerçekten gurur verici. Seviliyorsun…

4 Beğeni

tebrik ederim selçuk abi başarılarının devamını dilerim…

5 Beğeni