Euro Truck Simulator 2 - Türkiye Araştırması (Avrupa kısmı Trakya)

Selçuk abi seninle gurur duyuyoruz abi. Başarılarının devamını diler, kariyerinde en iyi yere gelirsin inşallah abi. Kolay gelsin abi. Saygılarımla.

6 Beğeni

Hayırlı olsun Selçuk Abi başarılar dilerim.:smiley:

1 Beğeni

valla hissetmiştim. çok sevindim. zorlu ama güzel bir yola girmişsin. umarım ailenle birlikte tüm mutluluklar sizi bulur.

bu arada yine umarım şu ketumluk huyunu biraz yumuşatır ve bize ayrıcalıklı bilgiler verirsin :smiley:

3 Beğeni

Suleyman abi ne diyorsun sen oyle ya… :smile:

3 Beğeni

niye ne dedim la :smiley:

2 Beğeni

Tebrikler usta. Çok sevindim. Başarılarının devamını dilerim. :slight_smile:

4 Beğeni

Başarılar diliyorum selçuk abi

4 Beğeni

@SiSL Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bu arada foruma göz attım da abi adamlar yollar, kavşaklar, kesişim noktaları lojistik hatları ve simge yapılar gibi detaylar istemiş… Nedir bu tofaş anadol hastalığı. Bir de trafikte bu araçlardan çok vardır falan yazılmış. Allah aşkına hangi trafikte nerede var? Anadol zaten bitti de Doğan Şahin’de güngören bağcılar hattında ara sokaklarda cengiz kurtoğlu eşliğinde dolaşıyor. "Sayın SCS ülkemizde bu araçların yanından geçerken Cengiz Kurtoğlu sesi gelir olmadı Müslüm Baba sesi yankılanır bunu da yaparsanız iyi olur çok güzel yansıtırsınız Türkiye’yi… " yazılmamış dur onu da ben yazayım bari.(!)

10 Beğeni

Evet konuyu aşırı sapıttılar. 1-2 kişi yazdı gerisi hikaye.

2 Beğeni

Arkadaşlar iyi seviyede İngilizce’si olanlar özveride bulunsun,saçma ve yanlış bilgiler ortaya çıkacaktır.

1 Beğeni

Arkadaşlar elimden geldiğince bilgilendirme yapmaya çalıştım. İngilizcem ileri düzey olmasa da kafamdaki şeyleri anlatmaya yetiyor. Tırların kullanabileceği gümrük kapılarını, İstanbul’daki gümrük müdürlüğünü, kullanabilecekleri köprüyü, park alanlarını ve genel olarak gişelerden bahsettim. Özellikle İstanbul’un kilit noktası olan Mahmutbey gişelerinden. Sizin de aklınıza bir şeyler gelirse burada paylaşın, en azından sunmaya çalışırım/çalışırız.

6 Beğeni

Hocam ellerine emeğine sağlık… Keşke herkes senin gibi doğru şekilde bilgilendirme ve ipucu verebilse. İngilizce kötü olabilir sonuçta kimse İngiliz veliaht prensi değil :slight_smile: Ben de yazsam Google Translate’den yazacağım :slight_smile: Önemli olan doğru ve amaca yönelik bilgilendirme …

5 Beğeni

Abi yazanları okumadım ama yazılmadıysa yazabilecek kişi için dile getirmek istedim. Ağırlık istasyonlarını da dile getirelim.

4 Beğeni

Vaktim olsa bende yazacağımda derslerden pcyi zor açıyorum. 1 kere yazabildim sadece o da çok kısa oldu malesef :confused:

1 Beğeni

Sizin adınıza çok sevindim, ve hatta inanın, kendim gitmiş kadar çok sevindim. Allah’ın izni ile başarılar diliyorum.

4 Beğeni

Tam olarak hangi sayfadan bilgilendirme yapıyoruz? İngilizcem yettiğince vakit buldukça yazarım ben de.

1 Beğeni
  1. Linkten genel bilgilendirme ; 2. Linkten ise türkiye hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.
2 Beğeni

Teşekkürler :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Şu an büyük bir liste hazırlıyorum. :smiley: Gözümden yaş geldi ya offf etrafta ayçiçek, çeltik tarlaları arasında geçiyoruz. Hatta Uzunköprü’den :smiley: mükemmel olurdu. İnsan 26 yıldır yaşadığı yeri düşününce…
Bahar gelince yollara düşeceğiz :smiley: Nasılsa artık Trakya bir şekilde olacak. Ha bugün ha yarın ne fark eder :smiley:

9 Beğeni

Lüleburgaz gişelerde yol ilk önce rampa aşağı sonra düzeliyor ve rampa çıkmaya başlıyoruz . Bu detayı kesinlikle unutmamak gerek . Yoksa nerede top speed deniyeceğiz @HasanOfke :smile: :smile: :smile: :smile:

3 Beğeni