Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=284248
1.40a uyarlanmış sonunda,şu an hiçbir harita moduyla uyumlu değil yalnız.

Baktım ama malesef gene aynı hatta ayarı açıktı en başa getirdim

Hangi gösterge rengi değiştirme modu var. Normalde Schumi Mp4 modunun gösterge rengi beyaz ama seninkinde sarı eğer mod varsa söyle.

Adam tek başına 90ları oyuna taşıyor, harika

2 Beğeni

Herhangi bir mod yok aslında sadece o ve aero dynamic dorse modu var başkada yok gerekte kalmadı açıkcası sürümü 1.40 yaptım

1 Beğeni

Merhaba, bu dorse ile oynamak istiyorum. Linki var mıdır? Yoksa bu dorsenin çeşitli açılardan görsellerini internette bulamadım, birisi yardımcı olabilir mi? Ya da skin modları yapan arkadaşlar varsa el atabilirler mi? Şimdiden çok teşekkürler :slight_smile:

1578

2 Beğeni

Bu sitede skin var ama 0,40 euro ücret ödeyip alman gerekiyor

1 Beğeni

skinden bahsediyorsan yapılır aslında para vermene gerek yok

2 Beğeni

Yok tam bu versiyonu değil, daha önce otobanda görmüştüm daha farklıydı onu yapmaya çalışıcam. Yine de teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

Ya bu eski araçlarda yumuşak hatlar yok ki, iki çizgiyle dış karoseri yapıyon zaten içi de öyle sert çizgilerle dolu :smiley: Güncel tasarımlar daha organik; hatlar yumuşak, karakteristik çizgiler daha smooth. O çizgileri şu araçlardaki polygon sayısıyla yapmaya çalış kırık kırık görünür elinle sayarsın polyleri. Eski araçları çizmek her zaman yenilerine göre daha iyi sonuç veriyor. Kolay yoldan bitirebiliyorsun. Poly az oluyor 512 kaplamaları da tile ettirip kapatıyon mevzuyu. Hele yeni ışıklandırmada ao ya da color map de kullanmıyor xbs. Düz renk olunca ekstra kaplamaya da lüzum kalmıyor eh biraz da işini bilince yapıyor bu siporu zübük :grin:

9 Beğeni

Denemedim ama denemek lazım gibi duruyor;
https://ets2.lt/en/europe-reskin-1-1/

[REL] Europe Reskin 1.3 [1.43] - SCS Software

1.40 uyumlu sonbahar modu;
https://ets2.lt/en/early-autumn-v6-5/

2 Beğeni

Arkadaşlar, Daf 105 için motor gücünü arttırabileceğim, motor sesinin çalıştığı bir mod bilen var mı? Kağnı gibi gidiyor. :smiley:

1 Beğeni

Schmitz Cargobull

@drmca

5 Beğeni

@ichrkcs hocam 1.40 ta çalışıyor mu bu?
scs forumda 1.39 diyor

1 Beğeni

Evet, fotoğraflar güncel sürümden :slight_smile:

Arkadaşlar oyundaki bütün tırlara tek bir kişinin yaptığı ses modu var mı acaba. Her tıra farklı farklı kişilerden ses modu yüklemek istemedim de.

Krone Mega/Coil Liner 1.40’a güncellenmiş
forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=36&t=260235

6 Beğeni

bildiğim kadarıyla bu işi EVR yapabildiydi ama onda da hem modlar ücretli hem de her güncelleme zamanı ayrı bi eziyet.

evet bende sadece onu biliyorum dediklerini duymuştum birkaç yerden

Ural Next, 1.39 ve 1.40’a uyumlu güncel sürüm,

• (+) 6x6 kasalı veya çekici şasi (ne çekerseniz çekin hiçbir şekilde yokuşta tıkanma sorunu yok),
  • (+) BDF tandem mod uyumlu
  • (+) Tork canavarı, sesleri fmod’a uyumlu YaMZ motorlar,
  • (+) Arazi lastik ve jantlar (ETS2’nin orijinal lastikleri de kullanılabilir)
  • (-) İç mekan berbat, eski kasa GAZelle modelinden araklanmış
  • (-) Kişiselleştirme seçenekleri neredeyse yok, sadece kabin içi perde, yolcu ve teyp takabiliyorsunuz.
  • (-) Motor, fren karakteristikleri gerçekçi değil.
  • (-) Boyutu aşırı büyük. Bu modun neresi 660 MB tutuyor anlayamadım.

Eğer arazi lastikleri kullanacaksanız, yerden yüksek Fliegl veya NeFAZ dorse modları kullanmanız gerekecek.

1 Beğeni