Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Bir F1 izleyicisi ve hayranı olarak söylüyorum skinlerin hepsi hatalı hiçbiri böyle değil yapımcılar kafalarına göre yapmış hepsi hatalı Ferrari’nin skini bile 2010’daki tırdan :slightly_frowning_face: :face_vomiting:

1 Beğeni

Genelde bu tür boyama yapanlar fantasy yapıyor gerçek boyamalarını yapmak istemiyorlar neden bilmiyorum ama keşke gerçekte ki gibi yapsalar.Sanırım tırlara yapılan boyamaların bir çoğu F1 araçlarında ki boyamalardan esinlenilmiş havası var özellikle Aston Martin

1 Beğeni

Schmitz SK.O 1.40’a güncellenmiş. Güncellemeyle birlikte bi ton şey eklenmiş. Bu önceden var mıydı hatırlayamadım

4 Beğeni

Yoktu, Julian yeni ekledi.

13 Beğeni

Julian adam edecek bu modu ve hatta etmeye başladı bile

Mega eklentisi uyumlu mu?

Bu parlama olayını nasıl gidereceğim?

Araç Modu : Schumi

F4 kısmından gösterge paneli aydınlatma ayarlarına bakabilir misin bi?

10 Saniye baktım kör oldum :dizzy_face:

XBS’in Man modundan yeni fotoğraflar geldi :camera_flash:

mm7 mm8 mm9

(XBS MODS)

13 Beğeni

yalnız bu arkadaşın modları nasıl oluyosa oyundaki araçlardan daha optimize. hayır araçiçi de detaylı yani ama olayı pek anlamadım. bunun araçtan 60 fps alıyom normal mercodan 45-50. bu işte bi terslik var. :smiley:

4 Beğeni

Yeni nesil araçları yapmaya kalksa ortaya neler çıkar acaba? Çünkü bu tarihi eserlerin benim için bir anlamı yok.

3 Beğeni

RJL’nin 1.40 sürümünü bekleyenlere duyurulur.
Bu fixi çıkaran kişi RJL’nin izni ile Modu gelecek sürümlere uyarlayarak hataları düzeltecekmiş.

8 Beğeni

Vay be, dağ gibi RJL modunu başkasına devretti…

9 Beğeni

Olmasaydı sonumuz böyle…

2 Beğeni

[CLOSED] [1.40] RJL Scania R & Streamline v21.4.24] olmasından iyidir :slight_smile:

4 Beğeni

keşke tüm modlar atölyede paylaşılsa :frowning:

XBS DAF F241 de 1.40 güncellemış

4 Beğeni

link var mı hocam

1 Beğeni