Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Reklam yapmak yasak sana özelden attım.

1 Beğeni

Valla Schumi’yi tebrik etmek lazım. Adam bütün arabalarını 1.40’a uyarlamış. Bravo valla.

1 Beğeni

dostum banada özelden atarmısın türk sitelerindeki modlardan değilde dünya genelinde yabancıların yaptığı mesela sevinirim

Hocam zahmet olmaz ise bana da yollar mısınız? Akşam promods yollarında biraz otobüs süreyim :slight_smile:

Dünya genelinde bilemem ama türklerin yaptıkları var onların yayınladığı siteyi atabilirim.

Ya arkadaşlar Galimim’in yayınladığı Real Tyres modu Abastrebass’ın jant modlarıyla uyumlu değil mi ?

Araç üzerinde bulunan dahili navigasyonu kapatabileceğimiz veya yerine başka bi şey ekleyebileceğimiz bir mod var mı acaba? Cama eklenen cep telefonu şeklindeki naviyi kullanıyorum ama bazı modellerde çift navi olunca gece çok göz alıyor. En azından dahili olanı kapatmak istiyorum.

2 Beğeni

Ayarlarda onun için bir ayar var ama hepsini kapatıyor navigasyonların :neutral_face:

1 Beğeni

Yeni kasa Scania’lar için araçtaki dahili navigasyon yerine Radyo ekranı ekleyen bir mod vardı, birde Eugene’in volvo modunda seçebiliyorduk aynı şekilde. Diğer araçlarda nasıl olur bilmiyorum.

1 Beğeni

Aslında radyo ekranı eklenen bi mod olsa çok güzel olurdu. Çünkü neden çift navigasyonla gideyim ki. Esasen oyundaki bir eksiklik bu bence. Harici navi eklendiğinde dahili navinin kapanması lazım otomatikman.

Arkadaslar ets 2 için yapılmış en büyük harita modu hangisidir tavsiye verebilirmisiniz 1.39 uyumlu çok sevinirim gerçek bi yer olmasına gerek yok

@BabyYoda Gerçek Benzinlikler Modu

6 Beğeni

Teşekkür ederim :smile:

1 Beğeni

Vallaha bende kullanacam haaa.

3 Beğeni

arkadaşlar bildiğiniz f-max blackline mod var mı

Valla Gerçek Benzin İstasyonlar var iyi hoş güzel de. Edirne’de Petrin, Filgas diye benzin istasyonlarının ne işi var. Yemişim bunların gerçekçi benzin istasyonlarını. Gereksiz mod.

1 Beğeni

Ağır nakliye vb. için kullanabileceğiniz dorse modlarından bir tanesi: Doll Panther :

Ayrıca askeri yükler eklentisi:

1 Beğeni

Obelinho, Boreman Led’lerini 1.40 için güncelleyecek… Yeni Işıklandırma ile mükemmel duruyor

12 Beğeni

Bunu her tıra uygulayabiliyor muyuz.

Evet uygulayabiliyor sunuz

1 Beğeni