Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1467812908
Bu mod işine yarar.

4 Beğeni
1 Beğeni

10 Beğeni

Bakınca istemsiz bir şekilde arkada Cengiz Kurtoğlu çalıyor.

4 Beğeni

Arkadaşlar Eugene’in Scania S serisi 1.40 ta sıkıntısız bir şekilde çalışıyor mu ? Deneyenler var mı ?

denedim manifest dosyasını silince çalışıyor ama sıkıntılar var farlar aşırı aydınlatıyor sinyalller falan net görünmüyor navigasyon karanlık.Kısaca sorunlu yani.

1 Beğeni

O zaman SCS amcanın yaptığıyla devam.

Bazen istenmeyen sonuçlar doğurabilir o kod dikkatli olmak lazım. Mesela iş en geç 18:00’da teslim oluyorsa şuan da sabah 9:00’sa uyuduktan sonra 13:00 oldu ama biz 12:30 falan istiyorduk onu ayarladığın an bir sonraki günün öğlenine atar. Zamanı geri sarmıyor yani. Kullanacak arkadaşlara bilgilendirme.

Önerebileceğiniz güzel grafik modu/modları var mıdır? Ya da oyunu daha gerçekçi kılacak.

Bir de tabiki kokpiti güzel otobüs ya da araba da kabulüm (tercihen Ford Focus Mk1 serisinden (yok diye biliyorum ama çıktı da haberim yoksa güzel olur :stuck_out_tongue:))

2 Beğeni

Hocam sanırsam bu mod hala yayımlanmadı mı?

Bu hafta bıter 1.40 yuzunden uzadı dıyordu Mr German truck da almanca anlatıyo ama tam anlamadım

1.40 için uyumlu Range T ses modu var mı? kriechbaum’un Range T sesi 1.40 için uyumlu mu?

Scania R 2009 modeli için boyanabilir koruma demiri modu bilen var mı?

Eugene öldü mü ? Neredeyse modlarıyla bağını kopardı gibi.

1 Beğeni

Biri çıkıp “Eugene’in evini buldum” dese; eline sopaları alıp kapısına giden çok olur :smiley: Volvo’yu tamam 3 sürümden beri bıraktı, Scania’ya ne oldu bari onu güncellesin veya uyarlasın da Atölye den kullanalım :smile:

5 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=293998

2.0 versiyonu çalışmıyor ama 2.5 versiyonunu kullanıyorum ben 1.40 ta

2 Beğeni

Fan sesinin olup olmaması nasıl bir değişiklik yapıyor? Siz hangisini kullanıyorsunuz?

Hararet 90’ın üstüne çıkınca fan böyle alttan fiyuuuvvvv diye ötmeye başlar, olay o. Tabi oyunda gerçekten öyle mi bilmiyorum

1 Beğeni

Fan sesi Evr deki gibi sürekli değil belirli aralıklarla çalışıyor. Ben kullanıyorum, tavsiye ederim.

3 Beğeni

Arkadaşlar otobüs modlarını nereden ediniyorsunuz? Hem otobüs hem de kaplamalar için belli siteler var mı? Hiçbir fikrim yok da ben sadece promods ve atölye modlarını biliyorum. Çok mod kullanan biri değilim.