Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

meanwhile in simulasyonturk https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-mercedes-benz-yeni-actros-mp5-modu-yayinlandi/#comment-125413 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: bunca sene insan hiç mi bir şey öğrenmez yaa offf

3 Beğeni

MirrorCam© Murat Arda Güldiken Ve Mert İptaş’ın Bir Projesidir Ve Tüm Haklarıyla Saklıdır

- DAIMLER AG

7 Beğeni

tüm haklarıyla saklıysa niye indirebiliyoruz veya böyle bişeyin varlığından nasıl haberdarız

edit: iki kişinin bindiği tır değildir

5 Beğeni

aslında HRS mod Bunu DAIMLER AG den daha önce yapına başladı ve ufak bir video atarak yapıyoruz denildi yanlış hatırlamıyorsam ondan 1 ay felan sonra türk mod yapımcısı arkadaşlar mp5 videosu yayınlayıp az kaldı paylaşılacak diye kendi modlarını görücüye çıkardılar 3 hafta sonra türk mod yapımcı arkadaşlar modunu piyasaya çıkardı denedim olumlu olumsuz yönlerini bildirdim hsr mod çıkardı şimdi onuda deneyip olumlu ve olumsuz gördüğüm nacizane fikrimi türk modcu arkadaşlara belirttiğim gibi belirtecegim ve zaten miror cam alex isimli bir modcu tarafından 2019 başlarında çıkarılmıştı kendi yaptıkları proje ve modun hakları saklıdır onu belirtmek istemiş olabilir burada modu yapım aşamasında çalışan arkadaşlar varsa daha detaylı bilgi verebilirler 2 tarafada teşekürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz başkada diyecek bişeyimiz yoktur. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

1 Beğeni

bence arkadası bu dusuncelerıyle evrende basbasa bırakalım

2 Beğeni

Bu arkadaş aslında yüceltmiş parkı, demekki standartları burası belirliyor göremeyince üzülüp sinirlenmiş. :smiley:

12 Beğeni

Ya bunlar ne yiyip ne içerler merak ediyorum

Fanboyluk hastalıktır. Yazık…

asıl sıkıntı bu tipler zaten kraldan çok kralcı olursan neyse hikayenin sonu belli bkz. türkiye

10 Beğeni

sorun bu adamda değil ki. çoluk çocuğun aklını bulandırıyor. yazık valla

Project Next Gen 0.7 erken erişim sürümü ücretli olarak çıktı.

1 Beğeni

77 liraya değer mi bir sorgulamak lazım… :grimacing:

1 Beğeni

Mod olarak size ait ne demek ya Allah aşkına :smiley: ahh unutmadan (:+1:)

++++++

Şimdi bunu da boykot ederler aasdfas

7 Beğeni

Ben nextgeni denedim yaptığı şeyler çok iyi ve scsnin yapması gerekenlerle fena benziyor nvidia style üzerinden ekstra efekt katıp da denedim ama olay onla olmuyor standart hali gayet yeterli
Bazı noktalarda oyunu çok güzel hale getirip ışığı rengi kurtarıyor scsnin güncellemesinden de bunu ve modların yapamadıklarını bekliyoruz.

Farkındaysanız artık erken erişimdir yok bilmem nedir derken ücretli moddan başka çıkış yolu bulamıyorlar.

5 Beğeni

Kilometre kadranına adam youtube avatarını yapıştırmıştı.O zaman anladım ki bunlardan bir halt olmaz.Kadrana bakıyorum gözüme sokarcasına avatar

1 Beğeni

Tüm çekiciler için 1.37 de çalışan low deck modu var mı? Hangi aracın reworked ında low deck var mı diye bakmak uzun sürüyor ayrıca bazılarında yok bile.

sonra neden yabancıların modu ‘beklenen mod’ oluyor. kaliteyi düşüren kendimiziz.

Actros 5 Modunun 1.1 sürümü çıktı…
Mercedes Benz New Actros 2019
Version 1.1

• fix sound problems with SCS standard sound
  • add other Mainmods with other sounds
  • fix some MAT errors
  • add some new shop pics
  • add XML file for Mod Studio 2
5 Beğeni

güzel haber ben sitedeki konuyu güncelledim :smiley: video çekilebilir durumda olmuştur herhalde

2 Beğeni