Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Runiran vardı bi ara oda başarılıydı

1.37 için volvo fh eugene linki varmı

1 Beğeni

yardımcı olacak yokmu

Geçenlerde ben de aradım bulamadım. Daha güncellememiş. Ama Pendragon diye birinin yaptığı mod var.

1 Beğeni

Eugene modifiye paketi çıktıktan sonra uyarlayacakmış o yüzden beklenecek.

4 Beğeni

Arkadaşlar ogs-hgs modu var mı?Ben hatırlayamadım.

Far aydınlatmasını sevemedim hocam ya.
Birincisi, kısalar yanarken uzunlara geçtiğimde normalde kısalar sönmeden uzunlara yeni bir ampul yanıyor. Binek araçlardaki H7 H1 olayı gibi.
Ancak oyunda sanki kısalar ve uzunlar için tek ampul (H4) varmış gibi uzunları yakınca kısa hüzmeli farların aydınlattığı yeri kaybediyorum. Bu mod da bunu düzeltmedi.
Üstüne üstlük uzunları söndürünce farlar hemen sönerken aydınlattığı alan biraz geç sönüyor. O da rahatsız etti. :slight_smile:

Yağmur damlalarına zaten aynı modu kullanıyormuşum. :slight_smile:

Steam Workshop::Realistic Headlights @Burak34’ın verdiği mod ile linkteki modu kullanırsan güzel bir görünüm elde edebilirsin. tüm araçlarda denemedim ama rjl’in scania’sında gece böyle görünüyor. çok iyi değil ama yine de varsayılan aydınlatmadan iyidir.

3 Beğeni

Zaten o modu kullanıyorum şu anda. Şikayet ettiğim kısım bakın kısa hüzmeli farlarınız yanarken aracın sol camından görünen kısım dahi aydınlanıyor. Uzun farlarınız ise ayrı bir ampulden yanıyor, yeni bir ışık kaynağı öteki ampul sönmüyor ya da alanı değişmiyor. Uzunlar yanınca sol camdaki ışığı kaybetmemeniz lazım. Bu eski H4 ampullü arabalarda olurdu mesela. Onlarda aynı ampul hem kısayı hem uzunu aydınlattığı için uzuna aldığınızda size yakın yerde aydınlatma kaybı yaşardınız.

Bir de şimdi viyadük altından geçtim, tüm arabaların ışıkları viyadük altında gözüküyor. :smiley:
Güzel bir mod ama sanırım kaldıracağım. :slight_smile:

2 Beğeni

ETS için alternatif (ATS yolları tadında) Arjantin Map harita modu
hem kurulum videosu, hem oyun içi görüntü :point_down:

aşağıdaki 4 linki de indirip aktif etmeniz gerekiyor.

1:Mapa CEIBO V1.part01

2:Mapa CEIBO V1.part02

3:Mapa CEIBO V1.part03

4:Mapa CEIBO V1.part04

2 Beğeni

Project Turkey Harita Modu ile Roxtended 2.3 kurmama rağmen yükleme ekranında oyundan atıyor. Çözümünü bilen var mı?

Volvo için 1.37 sürümüyle de uyumlu alternatif İnterior modu.
denendi çalışmakta.
gündüz ve gece resimleri :

11 Beğeni

güzelmiş gerçekten, teşekkürler

2 Beğeni

bu mod işine yarayabilir
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=264173

Volvo’da Tuning pack sonrası Ön panjur ve ızgaranın görünmeme sorunu 0.2.5 sürümünde vardı.
düzeltmiş Kazak

en iyi fizik modunun güncel versiyonudur.

3 Beğeni

Kemik direksiyon sevenler için güzel bir alternatif;

Promods 2.46 uyumlu Poland Rebuilding 2.4.2 uyumlu harita yayınlandı

http://polandrebuilding.pl/en/download/poland-rebuilding-2-4-2/

4 Beğeni

Ventil sesli otobüs modu lazım bulduklarım çalışmıyor.

1 Beğeni

Bu arada bir tane daha yeni tourliner projesi duyuruldu.

Hissediyorum, güzel modlar gelecek

8 Beğeni