Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Harun Aras yeni Mercedes-Benz Axor 1840 modu çıkartmış benimde yeni haberim oldu. Muhteşem bir mod. Denemelisiniz.

4 Beğeni

Cargo addon for FMX modu ile römorksuz yük alabilen var mı?

Açıklama bölümünde Cargo addon moduyla sadece damper için yük alınabileceği söylenmiş videonun 2.50 süresinde görülebiliyor ama ilgili modları en başa çekmeme rağmen yük piyasası bölümü kapalı bende.

1 Beğeni

Not : paylaşan Yigit Şimşiroglu- ETS 2 Mod Skin Mp

4 Beğeni

Arkadaşlar, örneğin dorsenin üzerinde dönüp duran işaret gibi şeyleri kaldırmanın yolu var mı?

1 Beğeni

Sonunda buldum !!! Buradan Berat Afşin ve Burak Çalışkana çok teşekkür ediyorum…
https://simulationmods.com/renault-range-t-edit/

2 Beğeni

Şu modu baya önce görmüştüm ama hiç denemedim. 1.36 sürümünde çalışıyor mu bilmiyorum.

1 Beğeni

arkadaşlar merhaba ben trailerin jant rengini değiştirmek isityorum nasıl yapabilirim jant modu olarak abasstreppas wheel pack kullanıyorum örnek foto bırakıyorum
2020-03-12_17-13-07

1 Beğeni

Jazzycat in Truck traffic paketi haritadan haritaya değişik mi?Rus tırları vs. var içinde.Bende Promods,rusmap,southern region ve great steppe harita modlarını kullanıyorum.Avrupa içinde karşıma rus tırı çıkmasın bu paketle.Kullanan var mı?

Önceki tavsiye ettiğim mod büyük ihtimalle çalışmıyor deneme fırsatım olmadı ama alternatif olarak
bu modu buldum. İyi oyunlar.

1 Beğeni

bu da kullanılabilir alternatif olarak güncel

1 Beğeni

arkadaşlar ben hiç harita modu kullanmadım. bana savegame i bozmayacak haritamodu/modları tavsiye edebilir misiniz

Arkadaşlar bildiğiniz scania realistic dashboard modu var mı ? (R 2012 serisi için…)

oscar ın en real ekranı

1 Beğeni

comodore diye otobüs yapan değerli bir arkadaş vardı, bayadır yeni paylaşımı yok. comodore olmayınca otobüs yapan da yok. bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

Man_tgx_fa_ça_mod 113,7 mb

https://simulationmods.com/mercedes-benz-travego-special-2018-v5-5-r20-1-36/?fbclid=IwAR1ptZNpq_einNlTBzw9jRWsXmL-FLiA7XZiJsZsS4_6EnqH1oGecKTemsY

2 Beğeni

Dashboard güncellenmiş güzel olmuş bence…

4 Beğeni

Arkadaşlar geçen youtube’de geziniyordum karşıma RJL için göstergelerin yenilenmiş halinin modu çıktı şuraya linkini bırakayım:

Ama gerçekten kaliteli bir gösterge yapmış…
Ha bu arada RJL için şöyle stok V8 ses modu var mı ???

2 Beğeni

Güzel gibi…

1 Beğeni

Sahiplenilebilir Schmitz Cargobull
Seversiniz siz…

2 Beğeni