Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Actros L modu yayında.

Far: Kskli1453 (Heavy Vehicles Turkey)
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=287117

16 Beğeni

Mod optimize mi?

İşin içinde Harun Aras varsa optimizedir deneme şansım olmadı ama

2 Beğeni

Actros L modu ana modun üstüne uyarlanmış herhalde bende eskiden olduğu gibi ortlama 10 fps düşüş devam etmekte.

Moda ellemedik biz. Sadece far için model ve kaplama desteği sağladık. Geriye kalan her şey Wolli’ye aittir.

2 Beğeni

arkadaşlar Seat Adjustment 1.49 (No Limit) şu modu bana normal indirebileceğim sitede yollivak olan varmı aradım bulamadım oyunu steamdan oynamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Scs winterland haritasını getirdiğinde Grimes’de işine yarayacak bir şeyler olursa kullanacağını söylemişti. Şimdi v9.7’nin V2 sürümü çıkmış sesleri kullandığını biliyorum ama başka kar ile ilgili neleri kullandı bir fikrim yok ama eski Frosty Winter modlarına göre mutlaka değişim olmuştur.

Linklerde hem ana dosyayı 2.5gb hemde V2 olan bir altındaki linkteki dosyayı da indirin.

Oyunu bi yaklaşık 3 4 senedir oynamıyorum. Bir kaç kere indirme aşamasına gelip geri döndüm. Ve forumda takılırken dikkatimi çekti ta 2022 de kalmışım bu konuda. Abi hiç bişey değişmemiş, aynı modlar uyarlanıp sunuluyor. Hala ücretli modlar çalınıyor. Bir oyunun kaderi bu kadar stabil kalmamalıydı bence. Hiç bişey değişmemiş. Olanı hiç bişey değiştirmeden yap geç. Aralarında illaki ciddi manada uğraşan vardır, haklarını yiyemem. Ama uğraştıkları şey de aynısı oluyo. Şu oyuna harcanan bütçe zaman başka bir şekilde servis bir oyuna çevrilip yapılsa daha fazla iş ortaya konurdu. Üzülüyorum gerçekten. Bitmedi mi hala bu oyun daha ömrümüzün neresine kadar yaşamaya devam edicek la :smiley:

4 Beğeni

az iş çok para !
SCS Software ekibi bu işçilikle gta 5 satışı gibi bir gelir etmek istiyorlar… benim artık anladığım bu yani

2 Beğeni

Harika olmuş ama 7 dolar :face_in_clouds: :face_in_clouds:

5 Beğeni

Ben de geçen EVR’yi araştırırken bu yapımcıyı keşfettim ve artık benim için yeni EVR diyebilirim, çünkü piyadada böylesi başka yok EVR gibi kaliteli. Şu videodaki modun içinde bile 3 farklı motor beygir seçeneği var sen düşün.

ETS için en iyisi Scania DC-13 yeni G5 ses paketiydi. bu da çok güzel çıktı. Zee, ETS sesleri konusunda çok başarılı.
belki de daha iyisi ücretsiz olarak getirdi. önceki Master effekte ek olarak bugün herkes için

effekt modunu yayınladı. sitesinden bakabilirsiniz.

formatttan sonra yeni yayınlarda ben de abanacağım sanırım ama zeemods ile özel de görüşmem gerekiyor hayırlı bir iş için :smiley:

4 Beğeni

hayde hayırlısı üstat.
şimdi bugün getirdiği bir yenilik de tüm modlar ve eklentiler .msi şeklinde. yani biz kuracağız. otomatik kendi ets klasörüne kuruyor modları. ses, eklenti, weather ve master dahil. bu ZAF eklentisi ise sadece zee’nin kendi modlarıyla çalışıyor. ikinci bir güncelleme geleceğini belirtmiş. adam profesyonelliğin sınırlarını zorluyor

EDİT: ZAF, bir plugin. abone olacaklar, mod klasöründe bulamazsa win64 plugins içinde bakabilirler.

1 Beğeni

anlık aklıma f Max geldi de ona uğraşmazsın gibi geldi ya :grin:

f-max artık kendi evinde olacak. :stuck_out_tongue:

Ücretli bir zeemods ses modu kullanmıyorsan bu eklenti devre dışı kalıyor, çalışmıyor yani.

evet öyle. " Please note: ZAF will only function with a compatible sound pack from Zeemods." olarak belirtmiş.

1 Beğeni

Zamanında Evr’ye euro olarak bayıldık şimdi dolar olarak bunlara para gider, sonra 2 güncelleme sonra piyasadan yok olanlar olur :smiley: Evr’den sonra bıraktım ses modu satın almayı, olan paraya oluyor aldığın zevk bir sonraki güncellemeye kadar oluyor. Güzel mi? Güzel ama bari şu zaf denilen zımbırtı kendi ücretsiz modlarıyla da çalışsaymış iyi olacaktı…