Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

XBS, Volvo F12 modunu tamamladı mı?

Daha paylaşmamış.Paylaştığı zaman yukarıdaki websitesinden indirebilirsiniz.

1 Beğeni

Seslerde efsane olmuş :star_struck:

F max ve Talson dan sonra en çok heycan yaptığım modlardan.

11 Beğeni

Yeni Actros’lardaki şasi sesleride eklenmiş güzel olmuş bir bu sese hayranım birde Cargo’daki fren sesine :slight_smile:

2 Beğeni

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama Tavsiye Modlar konusunda Mod linkleri paylaşılacakken neden screenshots konusuna çevirdiniz? hayır anlamıyorum yani.

5 Beğeni

Frosty Winter v9.4 (ETS2 1.46) – Euro Truck Simulator 2 Mods & American Truck Simulator Mods By Grimes (wordpress.com)

3 Beğeni
3 Beğeni

Dotec Actros modunu ücretli yapmasa bari Madster in Mana yaptığı gibi.

2 Beğeni

Nazar değmesin MaşAllah yapıyor adam helal olsun valla.

11 Beğeni

Scs Dotec’i işe alsın

1 Beğeni

tamam abi bye

18 wos serisinden beri “Tır” simulasyonu tabanında kurulmuş bir oyuna “otobüs” getirmek en başta saçmalık zaten. Gerisini tartışmaya bile gerek yok.

Almayın arkadaşlar biraz daha sabır…

ilker sakin olmanı tavsiye ediyorum. yok o otobüsler olmuyormuş da şu olmuyormuş da daha önce hiç mod yaptın mı? sürekli olarak arkasında durup destek sağladın mı? geliştirmeyi sürdürdün mü? bmc proymuş vs. sahipleri izin verirmiş. bu işler maalesef öyle deyince artık olmuyor.

14 Beğeni

dostum ayıptır sorması yaş kaç?

Diyeli 11 ay olmuş :slight_smile:

13 ama oyun yapımından az da olsa anlıyorum kod düzenlemeyi falan biliyorum modeleme yapmayı biraz biliyorum unity de araba oyunu yaptım ama param olmadığı için çok da kaliteli olmadı neyse konu mod. Mod yapmayı bir çözsem daha unutmam

Baya bi seçenek var bu sefer

8 Beğeni

Belki birinin işine yarar.

2 Beğeni

Romanya Rebuild haritası

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=297813

4 Beğeni