Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Hayır, bu aynı mod. Hatta orijinal forum sayfasıdır. Forumda paylaşılan değişiklik günlüğü (changelog) kısmını inceleyin. 1.7 sürümünde tandem modu kaldırılmış.

• remove rigid and bdf chassic (maybe rigid chassic come back in a future update)

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=2871177

1 Beğeni

Yukarıdaki arkadaşın paylaştığı modun orjinal sayfası bu; [REBUILD]Mercedes New Actros edit by Alex - SCS Software

Sizin paylaştığınız ise bu: Mercedes Benz New Actros 2019 [Update 1.46/ 10.11.2022] - SCS Software

Birincisi araçlar farklı, biri hayalet ekranlı Mercedes, benim update beklediğim önceki kasa Mercedes. İkincisi benim attığım modun yapımcısı Alexandru adında birisi, bu modun Wolli2017. Üçüncüsü, sizin attığınız modda tandem olarak Swapbody eklentisi ve normal tandem modu vardı, normal tandem kalktı, sadece Swapbody kaldı. Ben de swapbody tandemleri sevmediğim için atmış olduğunuz modu kullanmıyorum.

image

Alexandru_Andrey iki mod ekibinde de yer alıyor. O yüzden karıştı.

Belki de Wolli2017 ve ekibi, sıfırdan çizim yapmak yerine Alexandru_Andrey’in çalışmasını alıp geliştirme yapmışlardır. Bu yüzden Alexandru_Andrey’i de ekibe dahil etmişlerdir.

:rofl:

Öyle zaten. Muhtemelen tandem altyapısını bu adamın moduyla alıp geliştirdiler. Örnek veriyorum mesela aracın standart tekerleklerini abastrepass modlarından yapmış olsalardı onun da adı geçecekti bu listede. Benim dediğim modu bir Allah’ın kulu revize edip yayınlamadı, ben en çok ona üzülüyorum. Onun kadar detaylı bir kamyon römork modu yok cidden. Koskoca SCS kamyon römork getirmiyor, ona da ayrı kılım.

Merhaba, 1.46 uyumlu kullandığınız gerçekçi ses modu paketleriniz var mı acaba?
Ayriyeten 1.46 uyumlu scania r/s uyumlu önerdiğiniz motor sesi modlarınız var mı?
Ücretli olabilir yeter ki ses daha gerçekçi olsun.

MAX 2712’nin Scania NG ses modunu kullan. 1.45 sürümünü indir, dosyayı aç, manifest.sii dosyasından sürümü 1.46 yap, çalışır. Ben onu kullanıyorum.

Arkadaşlar coop modda arkadaki kişi uzunları yaktığında aracın içinde çok fazla parlama oluyor acaba bu durumu iptal etmenin bir yolu varmı?

1.46 sürüme güncellenmiş | 3 part halinde indirip hepsini bir klasöre atıp, hepsini tek seferde seçip buraya klasöre çıkart dedikten sonra klasör içindeki scs dosyalarını mod klasörüne atabilirisiniz

(update) Weather_2.2 - SCS Software

6 Beğeni

6 Beğeni

1 Beğeni

Actros +
Steam Atölyesi::Actros Plus: New Actros MP4 Cabin Overhaul (steamcommunity.com)

2 Beğeni

4 Beğeni

Kaptanlar turk otobus firmalari olan trafik modu varmi onerirmisiniz varsa paylasirmisiniz linkini tesekurler.

1 Beğeni

Cummins :heart_eyes:

17 Beğeni

Dorse ye bayıldım hele çekiciye daha da bayıldım :blush:

Ön cam yeni Daf’ın iki katı büyüklüğünde, scs ders almalı diye düşünüyorum.

8 Beğeni

12 Beğeni

Çok iyi bee…

1 Beğeni

1977 vs 1993

6 Beğeni