Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

MAN TGS 1.36

3 Beğeni

Volvo Fh için alt,yan ve üst boyalı bar modu var mı ?

teşekkür ederim

1 Beğeni

önceden yksteam türkiye harıtası vardı bun mod 1,36 yada 1,37 moduna uyarlandımı acaba?

Roex ile uyarlanmış olması gerek.

@DDEMR NaturaLux’un Server’ları çökmüş, bu yüzden indirme sırasında hata alıyoruz. Forumlarındaki insanlar ateş püskürüyor şu anda, modu indirmek için 3 foruma birden üye yapması nedeniyle hala Reddit’te, SCS forumunda ve kendi forumlarında ağır eleştiri almaktalar.

Aahahahahahahahahah ya sallayın salın gitsin ben de 3 foruma boş yere üye oldum sonra indirmedim bile çok kasmaya gerek yok bu mevzularda o kadar forumla bağlayacağına adam gibi sistem kursa herkes doğru dürüst indirir ama işte mesele sadece mod yapmakla bitmiyor
Gelsin stnin kanatları altına bak nasıl çıkarıyoruz :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 Beğeni

Sırf merakımdan indirmek istemiştim ancak merak inada dönüştü artık. :smiley: :smiley: Gerçekten düzgün bir indirme sistemi yapsalar daha hayırlı olurdu. @Burak34 NaturaLux forumada konu açmıştım sonra farkettim ki herkeste bu sorun varmış cidden ateş püskürüyorlar. :smiley: @HasanOfke st kanatları altına gelecek ciddiyette degiller daha :stuck_out_tongue_winking_eye: :laughing:

:rofl:
Model Bilgileri;
Ana Model : www.turbosquid.com

8 Beğeni

Bu çok güzel gözüküyor ya

1 Beğeni
3 Beğeni

göstergeler çalışmıyor sadece ayna ve ekran başka bişey yok o kadar iyi değil çok eksik var düzeltirlerse iyi olur

2 Beğeni

Daha modu ilk gördüğümde Turbosquid’ten convert yaptıklarını anlamıştım :slight_smile: zaten bu grubun elinden başka bir şey gelmez :smiley: modun yapım süreci 2 hafta sürmüş :rofl::rofl:

8 Beğeni

bu HRS Mods un yaptığı değil demi gerçekten çok eksiği var

1 Beğeni

HRS mods bunu görse morali bozulur :slight_smile: şu an onlarınki yapım aşamasında sürekli yorumlarına privat yazıyorlar :slight_smile:

8 Beğeni

pirivat nedir tam olarak :smiley:

1 Beğeni

Bu da yapımı devam eden başka bi yabancıya ait proje farkı konuşmaya gerek var mı :smiley:

11 Beğeni

@Sinan_Eryurt private özel demek :slight_smile:
Truckjunkie’den 1.37 videosu

5 Beğeni

bu güzelmiş işte

1 Beğeni

yaptık demek için yapmışlar gibi

2 Beğeni