Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

İyi bildiğiniz dorse skin ve dorse modifiye modu var mı?

MAN F2000 Evolution. Interior Appearance.(MAN F2000 Evrimi. İç Görünüm.)

https://xbsmods.blogspot.com

14 Beğeni
7 Beğeni

işte bu :smiley: bookmarkladım

2 Beğeni

Oyunda şöyle bir problemim var combo map haritası yüklü dünya haritası yani otobüs modlarında sürerken takılma yok fps mükemmel tırları dorse olmadanda kullanırken aynı şekilde mükemmel takılma yok araba modları aynı şekilde sorunsuz fps cok iyi ne zaman tırların arkasına dorse bağlasam fps gene iyi ama sürerken ara ara takılmalar oluyo dorseyi çıkarıyom takılma yok böyle garip bir sorunla karşı karşıyayım bilmiyorum nasıl çözecem aırf bu yüzden ats de tır ets de otobüs ve araba kullanıyorum

Bu konu altına yazarsan daha iyi olur @denizgoren

3 Beğeni

Böyle emek hırsızlarının modlarını patlatan kişileri çok seviyorum :smile:
Bu arada site güvenilir mi hocam?

2 Beğeni

Şu flatbed tandem modu çok güzel ama iki kasaya da aynı yük gelmediği için beğenmedim. Bir de şu Fliegl yazan mod uyumsuz, indirecek arkadaşlara duyurulur. :smiley:

2 Beğeni

Bu arada yeri gelmişken sorayım. Flatbed tandem modları için yükün iki kasada da gözüktüğü bir mod bilen var mı? Ben ne yük aldıysam ikisi de o kasada gözükecek yani.

2 Beğeni

eski sürümün aynısı

arkadaşlar mp3 mercedes için bildiğiniz ses modu varmı 1.41 uyumlu

Arkadaşlar bu tırların tepesine polis ışıklarından takmak mümkünmü kırmızı mavi herhangi bir mod varmı

12 Beğeni

oyunda bari çakar takmayın yav

14 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Yazdıklarına göre emniyet şeridinden millete öttüre öttüre selektör yapa yapa 100’le giden magandalardansın. Bari oyunda yapmayın be, trafikte sizin gibi magandaların önüne atlayıp ani fren yapmak istiyorum ama yedek parça fiyatları yüzünden yapamıyorum :angry:

11 Beğeni

belki bir gün denk geliriz dostum

Benim kamyonetim olduğu için yapıyorum. Girsin kasanın altına gebersin emniyet şeridinden yapıştırıp sağımdan geçenler.

6 Beğeni

magandalıkla övünen tek insan türü bizim millette var galiba

10 Beğeni