Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator - Yardım & Destek

ETS2 ve ATS ile ilgili Destek Kanalı

Burada Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator ile ilgili yaşadığınız sorunları dile getirip çözüm önerileri alabilirsiniz :blush:

Hatalar haricinde ETS2 yada ATS hakkında bir sorunuz varsa yine bu konuda paylaşabilirsiniz

10 Beğeni

Bu videodan yardım alabilirsin. https://youtu.be/ka7HLlCTguc

1 Beğeni

merhaba map editöre asset nasıl ekleriz şok a101 opet gibi?

1 Beğeni

Map editöründe Şok, A101, Opet gibi modeller yok maalesef. Modelleme biliyorsan kendin modelleyerek aktarabilirsin oyuna. Eğer bilmiyorsan oyunun kendi modelleri var zaten :slightly_smiling_face:

abi o anlamda demedim nasıl ekleyeceğimi anlatabilirmisiniz yada videosu varmı yani?

Harita editöründe devasa bir harita yaptık fakat oyunun harita ekranında göremiyoruz çünkü oyunun kaydırma sınırları 1:19 avrupaya göre ayarlı. Bunu nasıl önleyebiliriz? Haritadan bakılamayan bölgelerde sadece GPS yardımıyla yol alınabilecek.

def/map_data.sii dosyasında düzenleme yapman lazım. Şu an bilgisayara erişimim olmadığı için pek hatırlamıyorum ama camera_limit ve ui_map satırları olması lazım. Promods’un def dosyasını da inceleyebilirsin. Ya da büyük harita modlarından bu kodları kendi moduna alabilirsin.

1 Beğeni

Her şeyin sonuna 2 sıfır daha atınca oldu, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Herkese merhaba
ETS için bir sistem topluyoruz arkadaşa Ram 16 olacak işlemci ve ekran kartına karar veremedim
sadece ETS oynayacak Full HD çözünürlük için bir tavsiyeiz var mı?
i5 işlemci ve gtx 1650 düşündüm ben daha performanslı veya daha düşük bütçeli bir tavsiyesi olan varsa lütfen yardımcı olur musunuz?