Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

Yarın akşam 20.00’de canlı yayın olacak.

Selçuk abiyle mi yoksa Oralet Birlik’le mi?

SCS Software takımı yapacak biz değil. Steam üzerinden canlı yayınlar yaygınlaştırılıyor.

Pavel Sebor da canlı yayında :smiley:

Abi senden önemli birşey olursa çevirisini bekliyoruz burda. :grin::grin:

Yeni dorse

Geri kalanı da teknik şeyler genellikle. Oyun motorudur, DX11’dir, Renault Range T neden gelmiyodur vs. gibi sorular cevaplandı, cevaplanıyor.

Parlaması güzel :+1:

bende spam attım kişisel dorse istiyoruz exs ne zaman gelcek diye

Satın alınabilir dorseler yanlış anlamadı isem (büyük ihtimalle anladım ama) geliyor, hem de yakında…

Baya bi’ yeni dorse ve yük var oyunlarında.

Yenilenmiş Almanya’da yeni Krone dorseler ile sefer atıyorlar, güzel olmuş :smiley:

++ Ekstra yeni dorseler var.
+++ Yeni AI araçlar. İçi dolu mavi bir otobüs geçti :smiley:

link alabilirmiyim video linki

Başka bir marka için tuning pack gelecek.

araç belli mi acaba

@aLoNeAnqeL19 https://steamcommunity.com//broadcast/watch/76561198843011284/

World of Trucks’ta sona ereceğini ve multiplayer destekleyeceğini tekrar belirtti. Devasa çok oyunculu bir ortam…
Yine MMO oyunlarından örnek verdi.

Yanlış anlamadıysam Truckersmp takımını resmi olarak bu olaylar başlayınca katacaklar mı katmayacaklar tam emin değilim.

Yakında dorselerle ilgili bir şey açıklanacak. Ownership sorusuna cevap niteliğinde verildi. :slight_smile:

Açılabilir cam sordular :smiley:

Bu yayının tekrarı olacak mı? Kaçıranlar izleyebilecek mi?

Mevsimler…
Gerçek zamanlı mevsim geçişlerini yapmak istiyorlar. Daha önce belirtilmişti o yüzden aynı şeyler. Bu yıl olmayacak muhtemelen önümüzdeki yıl da olmayacak. 2 yıl beklemeyelim zaten :slight_smile:

SCS’nin çalışma tarzına bağlı olrak bazı kompleks şeyler için en az 3-4 sene ümit etmemenizi tavsiye ediyorum.

Böyle bir şey kabul edilemez! Belli bir kriteri olmayan insanlar oyun içi yönetiminde söz sahibi olmamalı…