Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

SCS’nin ınstagramda paylaştığına bakın

IMG_5951IMG_5952
SCS Dünya kupası maçlarıyla ilgili bir etkinlik düzenleyebilir mi? Sürekli instagramda Dünya kupası maçlarıyla ilgili resimler paylaşıyor.

national flag paketini tanıtmaya çalışıyor orada bütün ülkelerin bayrakları var + belli ülkelerin boya paketleri var

Aslında yapsa güzel olur. Dünya kupası boya paketi, buna uygun bir sürü askılı veya tablo üstüne koyabilecek güzel bir oyuncaklar falan yapabilirler aslında.

Selçuk abi dorse paketine krone dorselerini de eklemiş güzel olmuş. oyunun kendi dorseleri sıkıyor bir süre sonra

Yalnız etkinliği hala bitirmediler.

Resimdeki yer baltic olabilirni

İtalya’da olabilir.

O tarz etkinlikler için hazırlanmış özel harita, daha önce söylemişlerdi.

:smiley:

Aga Bee Ozamanlar Bu Videolarada Bakardık Trailers And Truck Ve Scania Truck Driving Vardı Alıştırma Olarak

Dün etkinliği nedense bitirmediler ama bugün bitirirler ve Cuma günü ise American Truck Simulator için etkinlik başlar. Bence bugün bitirmeme sebepleri Pazar günü olduğu için.

Hayır, CET ile 24:00’da bitecekti zaten o da TSİ 02:00’a denk geliyor. Çoğu, belli olan bilgiler…

Bugün ayın 18’i ama hala bitmedi.

19 una kadar uzatıldı etkinlik oyuzden bitmedi 1 gün daha var…

Biliyorum hocam. Bu soruyu zaten haber paylaşılmadan önce atmıştım. Sağol yine de hocam.

SCS amca yeni blog paylaştı. Baltık DLC’si yeni endüstrileri.

Bunlar etkinliği bugünde bitirmediler. Yine mi uzattılar acaba?

SCS 'ye destek Euro Truck Simulator, Scania Truck Driving Simulator, Trucks and Trailers ve Bus Driver oyunlarını satın aldım.