Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Açılabilir cam sordular :smiley:

Bu yayının tekrarı olacak mı? Kaçıranlar izleyebilecek mi?

Mevsimler…
Gerçek zamanlı mevsim geçişlerini yapmak istiyorlar. Daha önce belirtilmişti o yüzden aynı şeyler. Bu yıl olmayacak muhtemelen önümüzdeki yıl da olmayacak. 2 yıl beklemeyelim zaten :slight_smile:

1 Beğeni

SCS’nin çalışma tarzına bağlı olrak bazı kompleks şeyler için en az 3-4 sene ümit etmemenizi tavsiye ediyorum.

Böyle bir şey kabul edilemez! Belli bir kriteri olmayan insanlar oyun içi yönetiminde söz sahibi olmamalı…

1 Beğeni

truckersmp takımı derken moronlardan kastedilmiyor michanın çalışmaya hakkı var gerisini bilemem ama diğerleri topluluk yöneticisi olarak kalmaya devam eder
yine de bu olay tam net değil düşünmeye gerek yok

Belki de onları alırlar ve oyunlara Spintires tarzı sadece 4 kişi ile direk davet edip herhangi bir mod ile oynanabilen bir CO-OP modu yapılabilir orijinal içerik olarak.

2 Beğeni

ben dışarı çıkıyorum artık gelince bakabilirim belki scs forumda birileri madde madde listeler + yayındaki gürültü kafamı ağrıttı

Türkiye confirmed @HasanOfke :stuck_out_tongue:

Avrupa Bosphorus’a kadar uzanıyor ve buralar yol haritamızda bulunuyor dendi. Bir gün -çok spesifik bir cevap olarak da eklendi- buraları inşa edeceğiz dendi.

Güneydoğu Avrupa, Moskova vs. olarak devam edildi.

1 Beğeni

Yalnız çok güzel dorseler gelecek.

Screenshot_9 Yeaapa

2 Beğeni

ama olmaz ki bütün sürprizi kaçtı :frowning:

1 Beğeni

Yani kişisel dorse mi geliyor. :joy::joy:

Evet, spoiler vermiş :smiley:

Eğer öyleyse Tandem’lerde yakındır.

Kişisel dorse mi geliyor gerçektenmi?

Yayını kısa bi özet geçebilirmisiniz neler konuşuldu?

Bitti. Şimdi neler konuşuldu?

ETS 2 ve ATS için Kişisel Dorse Sahipliği 1.32 Güncellemesinde Geliyor!
Kişisel dorse, resmi multiplayer desteği, mevsimler, yeni bir modifiye paketi…

2 Beğeni

Yayın videosuna nasıl ulaşabiliriz?