Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

haklısın. önce yeni tırları sunsunlar aynı scania nın yeni tırı italya dlc çıktığındaki güncelleme ile geldiyse. bunu da öyle yapsalar güzel olur bi taşla iki kuş.

İspanya her zaman bir olasılıktı siyasi açıdan bakıcak olursak eğer balkanların ve rusyanında gelmemesi gerekiyor…

Krone’de tamam

Birazdaha hızlı olmalısın :smiley:

Ama önce atılan yukarıda oluyor hani, hani benimki daha yukarıda hani, :slight_smile:

Oha benimki yukarıdaydı, assagi inmiş.??? Ne yaptin uleyn :rofl:
Tamm tmm geri çekiliyorum :smiley:

Üf be habere gel . Man euro 6 , renault t , krone , harita dlc si . Bu senede beklemekten perişan olacagız anlasıldı :smile:

aynen sanırım öyle gözüküyor ama umarım fazla bekletmezler bizi inşallah

good year de var daha bir kaç haberin daha kokusu cıkar bu senede cok sey gelecek

Bu sene guzel sene :joy:

ben de seni aylavyu

Umarım SCS önümüzdeki hafta tırlar ile ilgili bir haber paylaşır.

Balkanlara gelin arkadaş ne işiniz var Doğu’da! Balkanlar demek Türkiye demek. :disappointed:

Krone, haritalar, tırlar derken SCS bunları ancak 2018 Kasım - Aralık’ta yetiştirir. :unamused:

arkadaş şu oyuna bişey getirin sıkıldım be :smiley: yeni profil acıcam başarımları yapcam komple bişey gelsin artık

Ben hala basarimlari tamamlayamadim ya tiyo verirmisiniz bana

Krone dorse, harita dlc si , köpek boyası (bakın bu büyük bir yenilik) dışında hiç bir şey yok şimdilik. 1.31 güncellemesi ile Man Euro 6 & Range T eklense bari

1.31’de ikisi birden çok zor gelir. Bence 1.31’de ikiside zor gelir ya.

Hiç belli olmaz o işler gelebilirde yada sadece bir tanesi gelebilir yani diyeceğim o’ki bekleyip göreceğiz biraz daha sabır arkadaşlar

Martın sonuna kadar scs den bişey beklemeyin ufak tefek çerezlik şeyler gelir sadece… harita dlcsi içinde krone dlc içinde daha aylar var sene sonuna doğru anca gelir… Range T ye ve man a gelince onlar da meçhul

E bu range t yi bunlar hazirlamamismiydi zaten bitek onune ve direksiyona amblem koyulmicakmiydi niye oyaliyolarki.