Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Şu İspanya haritası mevzusunu hangi gerizekalı ortaya attı? Çıksın bir şey denicem :slight_smile:

1 Beğeni

Bu platformda değil yaptığım aramalara binayen :smiley: , hepsi scs blogda boş yorum yapan insanlar :smiley:

İspiyonculuğu sevmem ama simulasyontürk deki haber sayfasında 2 kişi ispanya ile ilgili birşeyler yazmış.

Benim şahsi tahminim ya ilk önce yeni bir güncelleme ile hem range t ve man e6 yı verip peşinde dlc’yi verirler yada tam terside olabilir diye düşünüyorum daha doğrusu içime doğan bu
Yani adamlar sıkı çalışıyorlar bizlerede biraz sabretmek düşüyor

Sizce haksızmıyım dostlar

haklısın. önce yeni tırları sunsunlar aynı scania nın yeni tırı italya dlc çıktığındaki güncelleme ile geldiyse. bunu da öyle yapsalar güzel olur bi taşla iki kuş.

1 Beğeni

İspanya her zaman bir olasılıktı siyasi açıdan bakıcak olursak eğer balkanların ve rusyanında gelmemesi gerekiyor…

Krone’de tamam

3 Beğeni

Birazdaha hızlı olmalısın :smiley:

Ama önce atılan yukarıda oluyor hani, hani benimki daha yukarıda hani, :slight_smile:

Oha benimki yukarıdaydı, assagi inmiş.??? Ne yaptin uleyn :rofl:
Tamm tmm geri çekiliyorum :smiley:

1 Beğeni

Üf be habere gel . Man euro 6 , renault t , krone , harita dlc si . Bu senede beklemekten perişan olacagız anlasıldı :smile:

3 Beğeni

aynen sanırım öyle gözüküyor ama umarım fazla bekletmezler bizi inşallah

good year de var daha bir kaç haberin daha kokusu cıkar bu senede cok sey gelecek

Bu sene guzel sene :joy:

ben de seni aylavyu

4 Beğeni

Umarım SCS önümüzdeki hafta tırlar ile ilgili bir haber paylaşır.

Balkanlara gelin arkadaş ne işiniz var Doğu’da! Balkanlar demek Türkiye demek. :disappointed:

Krone, haritalar, tırlar derken SCS bunları ancak 2018 Kasım - Aralık’ta yetiştirir. :unamused:

arkadaş şu oyuna bişey getirin sıkıldım be :smiley: yeni profil acıcam başarımları yapcam komple bişey gelsin artık

Ben hala basarimlari tamamlayamadim ya tiyo verirmisiniz bana