Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

onu istese koymazlardı ama mecbur olacak o cünkü kabin alcak bide e alcak olunca motorun üstünde olunca mecbur biraz cıkıntı oluyor

Arkadaşlar, Ets’de otobüs modu kullanmak istiyorum fakat bu kurduğumuz otobüs modlarında yolcu felan taşıyabiliyor muyuz? Yoksa Sadece o otobüsle gezinebiliyor muyuz?

Sadece gezebiliyorsun yolcu modu indirsen bile sanki limandan kaçakçı bindirir gibi yük almaya gitmek mantıklı olmuyor :smiley:

yeni seri scanialar icin scania dlc destegi geldimi ?

Yok abi daha gelmedi

Cok can sIkIcI bi durum bu. neden gelmedi yada gelmez, hatta arac guncellemesi cikarken neden uyumsuz olarak guncelleme cikti. neyse bu konuyu scs foruma tasimak gerek sanirim.

Yolcu modu kendinde var fakat @AhmetGLC ninde dediği gibi mülteci taşıyormuşsun gibi yolcuyu alıyosun şirketten :smiley: Fakat mod efsanedir.

Bu otobüs modunu görünce zaten o soruyu sorma gereğinde bulundum :joy:, En iyisi ben bir indireyim denemekten zarar gelmez, Sağolun arkadaşlar :joy::joy:

Hacılarrr bu scs’den gene ses soluk hiç çıkmıyor sadece bu toplantı odası yarışma olayını paylaştılar ve yine kayıplar
Hani renault range t hani man euro 6
Yine agzımıza bir parça bal çalıp kayboldular
Tahminimce yeni güncelleme ile ilgili yoğun bir tempoda çalışıyorlardır
Neyse artık bekleyip görecez

Scs sessizliğe gömüldü. Umarım altından güzel bir haber gelir…

İnşallah umarım bekleyip görecez artık

Fotoğraf Promods Haritasından. Tuzla derken ? İstanbul Tuzla olma ihtimali nedir sizce ? :slight_smile:

mümkün çalışmalar arkada devam ediyor

1 aydır doğru dürüst oynamıyorum :smiley: ne güzel :smiley:
sadece man lions coach otobüsü için girmiş onda da zor durdum o kadar…

Hasan amca tamam anladık SCS den emekli oldun forza horizon 4 ü bekliyosun :joy:

Ve, ve ve ve ve ve

Burası bildiğin Doğu Avrupa

Miraderim mükemmelsin
Park halındaki aracın plakası nereye ait acaba net değil:/

Bu resmi kaldırmış scs :smiley:

:smiley: Bu yıl için ETS 2 bütçesi hazırlayın ve tabii ATS… 100 TL at kenara :smiley:

Kesin olarak Doğu Avrupa yani büyük ihtimal Baltık ülkeleri. UAZ 452’den belli :slight_smile: