Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

SCS Software's blog: All the Best in the Year 2018! Buradaki yorumlarda birkaç kişi paylaşmış bu resmi. Olabilir mi diye merak ettim. Sizinle de paylaşmak istedim. Doğru mu yanlış mı bilemem!! Portekiz ve İspanya’yı birlikte çıkaracaklar galiba. Tabi çıkarsa.

İtalya içinde benzeri bir şey paylaşıldı. Bir kaç ada falan eklenmiş hali genelde fos çıkıyor yani. Yanlış bilmiyorsam SCS doğuya doğru ilerleyecek.

1 Beğeni

New Mexico içinde yapıldı bazende tutuyor ama. Hayat sürprizlerle doludur. Bekleyip görcez. İnşallah uzun sürmez.

yalan dolan haritalar ben de eklerim ne olacak… portekiz ispanya beklemeyin boşuna :slight_smile: beklemeyin dedikçe bekliyorsunuz ya neyse hayal kırıklığı yaşayın banane :slight_smile: sıradaki belli zaten…

4 Beğeni

Hep bu haritalar hep yalan dolan ana haritadır aslolan sonuna kadar biz Euro Truck cıyız ulan :smiley:

Hasan abi ben görünce paylaşmak istedim. Doğruluk payını bilemem. Zaten paylaşma sebebim de doğruluk payını öğrenmek.

HasanOfke peki belli olan sıradaki yer neresi acaba?

Romanya olacak sanırım.

Romanya da olabilir elbet. italya dlc sinde ‘SLO’ yani slovenya kısaltması olan yön tabelaları vardı hatta 3lü veya 4lü ülkeler halinde de bir harita dlcsi çıkabilir. ( Hırvatistan, Bosna Hersek, Montenegro, Arnavutluk) gibi. Belki abartıyor olabilirim, bunlar benim tahminim.

2 Beğeni

Haritalar arası geçiş olarak düşünürsek sözlerinize katılıyorum, ana haritadan direkt geçilebilecek yer olarak söylediğiniz bölge yapılabilir

1 Beğeni

Kardeş. Bu harita promods haritası mı yoksa farklımı.

Bilmiyorum kardeş. SCS yeni yıl mesajının altındaki yorumlarda paylaşılmış. Gerçeklik payı var mı onu da bilmiyorum. Belki bilen vardır diye burda paylaştım.

sey deyecem jateng mod kuran varmi. 3 dosyada var siralamayi mi yanlis yapiom bilmiom sür’e tiklayinca atioda bilgisi olan varsa cevap versin simdiden tskrlr

İlerride belki bunlarda gelir belki

İspanya ve Portekizi bende bekliyordum ancak kabullenmem zor olsada yeni gelecek dlc nin yerini öğrendim… Öğrendikten sonra İspanya portekizin… diyip geçiyorum güzel şeyler yakındır ama şubat marta kadar bi bilgi ya da bi güncelleme vs beklemeyin SCS den adamlar yatacak uzun bi süre

2 Beğeni

aa bim dorsesi tam bim skinini yapıcan ona döncek

Ne ogrendin la hayirdir

Neler oluyor hayatta
Kamscı bir gün konuşsa konuşsa
Sabah olup uyanınca
Yeni dlc duyrulsa

4 Beğeni

Devlet sırrı gibi saklıyor :smiley:

1 Beğeni