Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

volvo nerdesin volvo… :smiley:

4 Beğeni

volvo için sene ortasını mercedes içinde sene sonunu işaret etmişlerdi geçen seneki yayında. volvo’dan ses seda yok. daha scania’nın güncellenmiş hali bile gelmedi. elektrikliye izin verdilerse yeni güncel dizel motorlarını ve super serisini oyuna ekliyebilirler diye düşünüyorum.

1 Beğeni

FH5’in gidişat…

10 Beğeni

SCS ATS’ye bunun bi yenisini beklediğimizi getirdiğinde Volvo yeni Amerikan çekicisini tanıtmıştı. ETS2’ye beklediğimizde de aynısı oldu zaten.

25 Mayıs 2023’te SCS Volvo VNL’in yenisini getirmişti.
8 ay sonra yeni Volvo VNL tanıtıldı.
https://twitter.com/SCSsoftware/status/1749856598611181574

Yeni Volvo FH Aero da sene başında yayınlandı. Bakalım bunun kaç senesi var.

6 Beğeni

hiç kuşkum yok yaparsınız siz

1 Beğeni

Esas buna kavuşamadık bu bile makyaj operasyonu geçirdi.

12 Beğeni

:thinking: Yoksa?

5 Beğeni

Önceki kasanın aynısı buna niye kamuflaj yapıyorlar ki.

iveco da bitiyor herşey onlar bu konuda yetersiz… sonuçta bizler için bir oyun olsa bile markalar için bir reklamdır…

1 Beğeni

Yeni AB yönetmeliğine göre kabini genişletilmiş bir scania gelecek. Bununla birlikte sanırım makyajlanacak, ufak dokunuşlarla orjinal kasa üzerinde değişikliğe gidecekler. Eylül ayında Hannover’de IAA fuarında tanıtılır umarım.

3 Beğeni

1.50 de Ets ats ye nazaran daha çok kasıyor sokak ışıklarının olduğu yerlerde ben bundan sonra muhtemelen ful ats ci olacağım.

Sanki her marka he dedikten sonra SCS oyuna getiriyor da Iveco’da iş bitti diyorsun. Man lisansı verdikten 2 sene sonra getirdiler (Man TG3 TGX’ten bahsediyorum).
Yani bir çekiciyi 1 senede bitiremeyen bir SCS var. Sonuç olarak her şey markanın onayına kalmış bir şey değil ne yazık ki.

2 Beğeni

eness14 bilerek istiyerek oyun motorunu bozdular hiç test edilmemiş herkesin bilgisayarı okadar yüksek değil 1.50’de aşırı takılma/kasma var hiç bakılmamış ats 1.50 aşırı takılıyor oynayamadım orta kaliforniya bölgesi full takılma var balkan dlc’si gibi fps düşüşü yaşanıyor ozaman model kalitesi getirilmeli düşük-orta-yüksek gibi oyun motoru takılma kasma sorununu çözmeliler
aşırı mutsum oldum 1.49’da bile bu olay yoktu …

1 Beğeni

tabikide burada scsnin de büyük bir hatası var… yinede işte bir girişimler olmuştur diye tahmin ediyorum… ama sonuç alamadıktan sonra da scs bırakmıştır veya uğraşmak istememiştir… yoksa ben en çok bu modeli istiyordum… herkes mersedes… volvo… beklerken :smiley:

Hocam marka “tamam” dedikten sonra SCS nin yapmama gibi bir şansı yok. Yıllar önce üretilmiş o Iveco SWAY hala gelmiyorsa sebebi Iveco’dur, SCS ye suç atmak pekte mantıklı değil. Kimse görmemişken SCS ekibi NG Daf’ı gördü, modelledi ve oyuna lansmanla beraber ekledi. Yani marka ne isterse o olur. Iveco lisans vermiyorsa alsın başına çalsın daha ben ne diyim.

4 Beğeni

Man’ı 2 senede modelledi.
Volvo’yu 1.5 senede modelleyemedi.
Mercedes’i şimdilik 7 ayda modelleyemedi.

Oyunu ışıklı bölgeler kastırıyor onu düzeltseler kendine gelir 1.51 de kötü çıkarsa bu oynanmaz artık umudum 1.51

Hayatımda ilk defa modifiyeli bir tır yapayım dedim scaniyayı modife ettim fps ana haritada bile 40ın üstüne çıkmadı.Bilgisayar bozuldu sandım driver vesaire yine düzeltmedİ.Modifiyesiz tırıma tekrar döndüm düzeldi.
Sistemim çok iyi değil evet ve modda yok.

Dostum eğer hızlı bir şekilde araç modelleyip oyuna aktaracak potansiyele sahipsen SCS ye iş başvurusunda bulunmayı öneririm gerçekten en azından araçları senin sayende daha erken kullanırız

1 Beğeni

Maalesef öyle bir potansiyelim yok.