Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

evet kataloglarında varmış DC16 123 770 hp Euro 6

1 Beğeni

Tr de bile 3/4 adet var. erçal firmasında vardı.

1 Beğeni

Elektrikli Scania hayırlı olsun, geldiği gün Scania Demo Centre’de test ederiz

Volvo’dur diye düşünürken hala Volvo yok ortada. Ben panelvanın arkasındaki tıra bakıyordum meğersem tramvayın yanındakiymiş :smiley:

Şundan geliyor!

13 Beğeni

Eğer gelecek araç Elektrikli Scania ise bu kadar hızlı olması yine her zamanki gibi Scania-SCS arasındaki ilişkilerin iyi olmasıdır. Çünkü hatırlarsanız yılsonunda yapılan canlı yayında Elektrikli Scania fotosu 1 saniyeliğine gösterildi, üstelik kaplamasız renksiz yani beyazdı. Elektrikli Renault fotoları gösterilirken aynı renk olan Elektrikli Dafı araya kaynatmışlardı. Ben Renodan sonra Daf gelir diyodum ama Scania sağolsun yine şaşırtmadı.

7 Beğeni

Artık trend ve öncelik elektrikliler diye 770 makyajını komple çöpe atmasalar bari.4 senedir ses seda yok.

hay sizin ceyranlı tırınıza.

4 Beğeni

Bu kokpiti 770S motoruna entegre ederiz missler gibi olur. Gelsin gelsin cereyanlı haliyle gelsin biz onu hallederiz :smile:

2 Beğeni

Umarım sadece Elektrikli Scania gelmez. Zamanında sesleri alınan motorlar, yeni kabin seçeneği vs onlarda gelirse bi şükür namazımız var

Ben eskisi kadar aralarının iyi olduğunu düşünmüyorum. 770 Hp motor çıkalı kaç sene oldu hala gelmedi. Aynı şekil yeni iç kabin de tanıtılalı baya oldu hala ortada yok. Scania Super tanıtıldı hala yok.

Her şeyi lansmanla beraber çıkarmak yada o yıl içerisinde çıkarmak pekte mümkün değil. Çünkü hem üretici firmanın isteği hem de SCS tarafında boş vakit ve yeterli eleman gerekli.

1 Beğeni

4 Koca sene geçmiş bir motoru eklemek o kadar zor olmasa gerek.
Eylül 2020 'de Scania tarafından tanıtımı yapılan yeni V8 motorun en güçlüsü olan 770 beygirlik araç Türkiye’ye geldi.

1 Beğeni

İnşallah bu tırı eski aracın üstüne yapmamışlardır

Elektrikli Tır ayrı gelir ama motor seçeneği yada super serisi scania aynı araca yapılır

Önemli olan iç kısmı şu an tır eski olduğu için tırın bazı yerleri kötü duruyor.

offffffffffff :yum:

2 Beğeni

Bir türlü kavuşamadık :pleading_face:

18 Beğeni

İç kabin tanıtalı baya falan olmadı daha geçen sene tanıtıldı sakin :smiley:

sene olmuş işte hocam daha ne :smiley: