Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Daha önce de bu soruyu sormuştum aynı tavsiye üzerine 3 aydır gerçek otomatik kullanıyorum hocam. İleri geriyi de ctrl/shift olarak ayarladım

arkadaşlar daha önce bu soru sorulmuş muydu bilmiyorum da aklıma geldi sorayım. mesela ben konvoy bölümünde sunucu açıyorum fakat içinde bir kaç yüklü modum var fakat benimle beraber oynayacak arkadaş mod kullanmıyor yine de benim sunucuma girebilir mi? oyun hata verir mi?

O modların o arkadaşında da olması gerekiyor diye biliyorum ben.

1 Beğeni

o zaman modları devre dışı bırakıp girerim

Şunları Yüzde olarak görmenin bir yolu var mı?

zannetmiyorum açıkçası, ama belki config dosyalarıyla alakalı bi yöntemle bakılabilir.

Ayn lets play bizde bunu bekliyorduk :d

Acaba Man Tgx 2020 yi alacakları ilk çekici ile mi yayınlayacaklar ? :thinking:

Muhtemelen bu seride alacağı ilk tır yeni MAN olacaktır. Tanıtıma kadar böyle insanları oyalamaya çalışıyorlar resmen.

bence man kesinlikle balkanlara kaldı bu hafta araç filan gelmez .(bence)

ne zaman ki scs’nin blog ve instagram sayfasında karanlık bir fonda farlar beliren ve aslan sesi duyulan bir video yayınlanır o zaman çıkar :)) bu haftayı da geçin… seçim sonuçlarını bekliyorlar sanırım

bir aracın çıkışı artık harita dlc’si ile bağlantılı değil. dlc’yi çıkarmak için kimseden izin almanıza gerek yok.

2 Beğeni

Doğru diyorsun da yakında başka bir durum olmayacak diye öyle bir düşündüm. bu arada eğer hazirana kadar da gelmez ise yav bu araç nerde :rofl:

Yok be nerde öylesi :smiley: Yayında yorumlara bakıyorum, sosyal medya gönderi yorumlarına bakıyorum, scs forumda genel sohbet altına bakıyorum konuşulan yazılan tartışılan hep “Man”. Ama görmezden geliniyor. Zevk alıyorlar çünkü :smiley:

Zevk alıyorlar deme sinirim bozuluyor :rofl: zaten gerginim malum süreçten .yap şovunu scs getir aracı .

İspanya ve Portekiz’in optimizasyonu inanılmaz kötü.

1 Beğeni

Yeni Modellenen Şehirlerinde optimizasyonu da kötü

Gerçekçi yakıt tüketimini açınca mı daha hızlı yakıt bitiyor kapatınca mı? bilen var mı?

Açınca hızlı biter :slight_smile:

1 Beğeni

Kapatıcınca sanırım oyunun ilk sürümündeki gibi gaza basmanla alakalı değilde yaptığın kilometrede sabit bir tüketim oluyor,açınca yük miktarına,devir oranına,motoru sıkıştırmana,dur kalkına kadar faktörlere hesaplıyor.Zaten fazla zorluluk elementi yok bu yüzden açmanı öneririm.

1 Beğeni