Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

:thinking::eyes::shushing_face:

1 Beğeni

Niye öyle emojiler koydunuz ki ?

“Vehicle” kelimesini görünce demiştir :slight_smile:

Uzun zamandır yaşadığım bir sorun var ;

Almanya ve İtalya’da bana hız sınırı 80 diyor ama 84 le gitmeme rağmen öndeki tırlara yetişemiyorum.Daha fazla hız yaparsam da ceza yiyorum.Önümde araç olmadığı için de bu acc yi kullanma fırsatım pek olmuyor :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar bir konuda yardım bekliyorum bilmiyorum sizde de aynı durum oluyor mu? oyun içindeki radyo dan ya da arka planda açtığım spotify ya da başka bir müzik kaynağından müzik dinlerken araç hareket edince müzik sesi kendine kendine bir kısılıp bir yükseliyor. bu sorunu yaşayan var mı nasıl düzeltebilirim?

2 Beğeni

Spotify da bende yaşıyorum çözemedim bir türlü

1 Beğeni

çok saçma bir durum ya. sırf bu yüzden telefondan müzik açıp dinliyorum. önceden böyle bir şey yoktu ama hangi güncellemeden itibaren olduğunu anlamış değilim

youtube dan bir şeyler izleyin daha zevkli oluo telefondan

zaten telefondan artık dinleyerek gidiyorum düzelene kadar

Ets’yi yönetici olarak çalıştırmak gerek belki öyle düzelebilir denemek lazım :person_shrugging:

1 Beğeni

mantıklı denenebilir. ama eğer yine aynı şekilde olursa yapılacak bir şey yok. scs blog a da yazayım aynısını bakayım var mı aynısını yaşayan

1 Beğeni

Evet aynısını yaşayan var kardeşim ve sorun yeni değil fmod geldikten sonra bozuldu ama hangi güncellemesinde bozuldu bilmiyorum fakat 1,5 yada 2 yıldan fazla bir zamandır böyle bende merak ettiydim bunu acaba hata mı yoksa böyle mi yaptılar diye demek geçte olsa başkaları da farkına varmış

2 Beğeni

Dotec’in modu sızdırılmış. Ama orta da araç yok tabii ki. Daha bitmedi diye biliyorum, sadece dosyaları sızdırılmış. Modu açtığım zaman modeli bile göremedim. Bembeyaz gözüküyor. Var mı sizin bir bilginiz mod hakkında?

1 nisan şakası olarak kendisi paylaşmıştı.

3 Beğeni

Man Tgx 2020 İle ilgili neden birşey söylemiyorlar acaba ? :cold_face:

gelsin artık araç,boya paketi dışında başka dlc gelsin artık .

çıkarmasalar bile bu yayında gösterirler görüntü falan bide tahmini çıkış tarihi falan verirler bence

Merhaba, şu zeminde bulunan çizgilerin üzerinden geçince aracın gönyeden çıkmasının nasıl önüne geçilebilir sizce? Harita yapımının bu kısmı ile ilgili tecrübeli arkadaşlar vardır umarım :slight_smile:

MAŞALLAH Onlarda ne öyle barikat gibi artı araç nasıl öyle kayıyor buzda gibi:D

1 Beğeni