Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bu sefer içimde 2023 ets ye yarayacak gibime geliyor. Umarım yanılmam :upside_down_face:

5 Beğeni

game designer derken neyi yapamama üzerine mi kurulu yoksa başka bir şey mi :smiley:

8 Beğeni

youtube da gezerken bunu buldum özellikle yagmurlu havaya bayıldım

10 Beğeni

Ben yine aynalarda gösterilen görsellerin rengine takıldım. Gök yüzü ön tarafda açık mavi adam ilerliyor ilerliyor aynada hep kapalı mavi

1 Beğeni

gün doğumu veya batımına doğru ilerlerken böyle olması mantıklı değil mi?

1 Beğeni

Aynen drmca doğru söylüyor. Genelde güneşe doğru ilerliyorsanız arkanızda kalan kısım karanlık gözükür tam tersine giderseniz de arkanızdan güneş parlaklığı aynanıza vurur. Renkler gerçeğe oranla biraz koyu kalmış olsa da doğru bir simule şekli bu

Rusyanın çıkmaması scsyi finansal olarak gerçekten vurmuş.Normalde bir harita dlcsi çıktıktan bir yıl sonra %50,1,5,2 yıl sonrada %75 indirime girerdi.
İberya çıkalı nisanda 2 yıl olacak en fazla %30 indirimi gördü.

2 Beğeni

Arkadaşlar merhaba

Oyunu uzun zamandır oynamıyorum. Steam mobilden son sürümü göremedim. Şuan oyunun son sürümü nedir?

son sürüm 1.46

1 Beğeni

ok

yalnız şu ses zımbırtıcısı bizi artık ilgilendirmiyor.

scania ile mevzuların tekrar başlaması güzel bir durum. oscar reis iş başında :smiley:
orada bir scania şehir içi otobüsü var ama süstür o süs… sdfdsf

18 Beğeni

Aynen öyle katılıyorum, Scania ile tekrar bir araya geldiler sonunda :smiley:

o kadar kablo ve mikrofon ile gene olmuyorsa ne diyeyim. şu simülatörden soğumama sebebim tamamen ses…

12 Beğeni

770 dir o ses olsa duramassın :slight_smile:

Yine bişeyler pişiyor ama çiğ olmasa bari

2-3 senedir man bekliyoruz ama oyuna gelecek sürümlerde eklenecek araç bu olacak kesin scs yine şaşırtmıyor :smiley: ama güzel scaniayı severizzz

Bu oyuna artık hararet simulasyonu gelmeli. 18 wheels convoy da vardı.Deviri köklersen hasar alıyordun.

Dafın sesleri sanki geldide,scaniayaya uğraşıyorlar.:smiley:

1 Beğeni

1.37 FMOD güncellemesi gibi olmuştu acaba 1.47 veya başka bir sürümü çoğunluk olarak sesleri daha gerçekçi yapmak için mi ayıracaklar ?:thinking: Çünkü hâlâ Daf için alınan kayıt görüntüleri vardı onda da en ufak haber yok.