Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Burada cevabını almışsın galiba?

Tekrar sordum hatırlıyorum ama net cevap alamadım açıkçası. Mesela; sahibinden.com user login
Şöyle bir ilan var ama interior ona pek benzemiyor, bununla aynı şekilde bir interior bulamadım. Hâlâ merak etmemin sebebi de bu açıkçası.

Çıldırın :rofl:

2 Beğeni

Bu ekranlar ilk kez 2010 da g420 lerde kullanılmaya başlandı. 2017 R ve G serilerinde de son kez kullanıldı. Ama R/G 450’lerde daha geniş ekran var. Direksiyonda 2018 öncesi R450 ve G450 lerde kullanıldı, diğer modellerde soldaki tuşlar yoktu. Dijital klimada R400 ve 440’larda var.

1 Beğeni

@HasanOfke Reis gel bi devrim yapalım sen lider ol forumda bağış kampanyası yapalım tut developerları yazılımcıları ets2 fizik motor ve grafikleriyle üstüne forum fikir ve isteklerini ekleterek kendi aramızda kendi oyunumuzu yapalım scs bu kafayla bunu yapabiliyorsa biz kralını yaparız :smiley:

3 Beğeni

ama kafamız nasıl güzel :dd

3 Beğeni

Yani ilan linkini attığım 2012 model R420 modeli ile oyun içinden fotoğrafını attığım interior birbiriyle uyumlu değil mi?

1 Beğeni

yapmadığımı nereden biliyon :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

Evet aynı interior sadece direksiyondaki tuşlar farklı.

1 Beğeni

Man Tgx 2020 Aralık ayı gibi çıkar desem tahmini olarak sizce bu yılbaşı yayınında hangi aracı gösterecekler ?

• İVECO S WAY
  • YENİ KASA VOLVO
  • NEW ACTROS MP5

0 oylayanlar

(Bana göre s way)

5 Beğeni
  • Hiçbiri
  • Skin
  • Daha çok Skin

0 oylayanlar

Bu daha gerçekçi knk

6 Beğeni

İstemsizce en son gelen paintjob dan sonra kahkahaya boğuldum :joy:
Neyse Dotec abimiz yapacak İnşAllah sağlam bir New Actros

2 Beğeni

S-WAY’i bu kadar erken beklemenize anlam veremiyorum. :melting_face:

O sırada Iveco: ben ne alaka

5 Beğeni

Man seneye çıkar . Sene sonun yayınında biraz daha gösterirler seneye getirirler.

4 Beğeni

Keşke mod yapımcıları araçların fiziklerini de elden geçirse, bunu yapan bir rjl var galiba, mp3 falan devrilmeye çok müsait mesela. Bir de dönüşler için direksiyon hızlı döndürme ayarı gelse tuş atasak da klavyeci garibanlar da sevinse biraz. Ama paintjob daha karlı tabiki.

Hayır olamaz…tır gelmesin daha çok paintjob gelsin punkçıların dövmeleri gibi oramıza buramıza bizde paintjob yapalım!!!tır olmaz daha çok panintjobb :joy:

3 Beğeni

Ford fmax gelse keşke :smiley:

1 Beğeni

Euro 5 ve euro 6 serilerinin standart interior u .Yani 2011 den son streamline serilerine kadar var sarınırım. Lüks olanlarında yol bilgisayarı daha büyük oluyor.

1 Beğeni

SCS nin bi ara daimlerle arası baya iyiydi nolduda mp5 gecikti acaba :smiley:

Dünya’da o kadar çok model varken, bu araçların gösterileceğini nereden biliyorsun? (Tahmini olarak dedin ama) Ya hiçbiri hiç bir zaman planda olmadıysa? Peki, ikinci seçenek çıkarsa küfür eder misin? Oscar, ‘‘Arka planda her iki oyun içinde tırlar yapılıyor’’ dedi. Onlar ne zaman ne çıkacağını söylerse, o zaman beklentiye girmek daha mantıklı.