Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Videoda eski model araçlarda yer verilmişti.
Ben yorumu beğenen 50 kişiden bahsettim.

Anladım, teşekkürler.

bence MAN bitti hatta ilk görüntü paylaştıkları zaman bitirmiş de olabilirler. adamlar yatıyor kalkıyor ATS için çalışıyor, heyecanı ATS üzerinden devam ettirmek istiyor. scs’nin en başarılı konu merakı heyecanı diri tutmak. :slight_smile: şu yapay zeka trafikleri düzeltsinler başka bir şey istemiyorum şahsen.

Merak mı? Umrumda değil.

1 Beğeni

Yeni gelen 2 dorsede sıkıntı var bende yük gözükmüyor economy reset yaptım şehir değiştirdim uyudum dorse için yük yok diyor

silo akaryakıt tankeri damper diyor sadece

2 Beğeni

İsviçre galiba

9 Beğeni

arkadaşlar isviçre yenileniyor ama grafiklerle alakalı blog paylaşılmadı yeni efektler ne zaman gelecek bir sürü eksiklik var ışıklandırma güncellemesinin ikinci partından sözedilmedi ortalıkta birşey yok diğer oyunlar scs software’yi grafik konusunda geçti biz hala eksik grafiklerle oynuyoruz gece lambası gölgelendirmesi neden yok? yeni yansıtma diretcx11/directx12 nerde? pbr nerde? daha yağmur yansıtmaları kağıt gibi şimşek çakması gibi efeklerde yok yollarda kağıt gibi ne normal map doku uygulaması nede fiziklerle ilgili bir çalışma var hala biz harita,araç bunun dışında gelen birşey yok hiç merak etmedim böyle gidişle oyundan soğuyacağım scs software hala eksiğin var

1 Beğeni

5 Beğeni

Kingben miydi neydi biri vardı, aa sorunu yüzünden oynayamıyorum düzeltin diye henüz damlamamış. Umudu kırıldı herhal.

:smiley: öyle her yerde efmaks

lisans veremeyenler utansın

5 Beğeni

Yalnız hocam eski bir video vardı yanlış hatırlamıyorsam Ford, Scs software ile iletişime geçmiş gibi bir söylenti vardı eğer böyle birşey olduysa neden lisans sorunu çıksın ki ?

2 Beğeni

ford var ford var ford trucks var ford trucks var ajans var ajans var

bilmeceyi çözün bakalım :smiley:

5 Beğeni

cozdum ben :stuck_out_tongue:

3 Beğeni

Bu arada geçen bahsettiğim pleyt güncellemesinden sonra Man Tgx Euro 6 4x2 şaside böyle bir sorun var sadece bendemi oluyor ? (Modlar ile alakası yok)

3 Beğeni

→ Bende de böyle. Sanırım oyunla ilgili.
→ Bug, forumda 27 Ağustos 2022 tarihinde bildirilmiş.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=313670

→ O zaman ki sürüm 1.45.1.6s imiş.

→ Şimdiki sürüm ise 1.45.2.9s

Güncelleme gelmesine rağmen sorun çözülmedğine göre, sorunun kaynağını hala bulunamadı mı acaba?

2 Beğeni

Işıklı mışıklı pleyt :joy:

2 Beğeni

Rgb plate :smiley:

3 Beğeni

Bu man scsye ne etti kardeşim? Hep bir kaplama renk sorunu. O efl 3 ün kömür tadındaki kadran kaplamaları aklımdan çıkmıyor.

1 Beğeni

Ben oyunu sildim geri yükletecek kadar güzel bir şey gelmediği sürece yuklemem

2 Beğeni