Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

10 Beğeni

Mp4 bana yüksek kabin gibi geliyordu, dümen mi yani? :sweat_smile:

Bu arada kamyon harekete gectiginde otomatik seviyeleme devreye giriyor. Suspansiyonlar sasinizi alcak sasi yuksek sasi yapmak icin kullanilmiyor.

21 Beğeni

Eee ben bundan yapacaktım ne olacak şimdi?

3 Beğeni

Maalesef yapamayacaz :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Ah be Scs ağzımıza bir parmak bal çaldın şimdi de bizlere kepçeyle acı biber veriyorsun

2 Beğeni

Data base yeni DLC eklenmiş. https://steamdb.info/app/227300/history/
Geliyor gelmekte olan ( Renault Tunning Pack olabilir )

5 Beğeni

Magnum ve Premium için parçalar gelmezse Pavel amcamın evini şu şekil basarım

6 Beğeni

Hemen Range T’nin maketini kabine eklemeliyim, elim ayağım titriyor.

4 Beğeni

TP: Tuning Pack :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Turkey Pack :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Eğer bu Renault Tuning ise, sadece Renault T için gelecek bu paket diye hatırlıyorum, eğer yanlış hatırlamıyorsam.

5 Beğeni
5 Beğeni

Buna da sevinmeyin artık beyler baska şeyler gelsin artık

3 Beğeni

yeni güncellemelerde yapay zeka trafiklere de biraz zeka gelse fena olmayacak. çok rahatsız edici gidişleri var. özellikle hızlanma şeridinden ana yola çıkarken kendilerini sola atsalar bizde rahat rahat yola çıksak. bu bile büyük başarı olur. birbirlerine de çarpmazlar yolu da tıkamazlar !!! :slight_smile:

4 Beğeni

https://www.youtube.com/results?search_query=umut+sar%C4%B1kaya+tipi+mutsuzluklar

Seslerde sıkıntı var fmod düzenleseler birazda

Bıktım artık scs’nin saçmalıklarından. Bir verdiği sözü de tutsun artık.

2 Beğeni

altında yazıyor

Burada görüntülenen görseller, konsept sanatçılarımız tarafından diğer geliştiriciler için ilham kaynağı veya potansiyel fikirler olarak oluşturulmuştur. Lütfen bu bölümdeki hiçbir şeyin, gelecek genişlemelerden herhangi birinin gelecekteki içeriğinin bir vaadi anlamına gelmediğini unutmayın.

3 Beğeni

Iveco, ETS için S-Way üzerinde çalıştıklarını resmi olarak doğrulamış.

21 Beğeni