Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ya Pavel ben diyom Gümüşhane sen diyon g.tüm şahane ayıp ama dalga mı geçiyon baba ya ?

4 Beğeni

ihtiyar gibi kalmışsın aralarında pavel agam

6 Beğeni

1 Nisan mı?..

1 Beğeni

Amatör bir ruhla hazırladığım ets2 videolarımın olduğu kanalmı ziyaret ederek destek olursunuz sevinirim. Teşekkürler :relaxed:

https://youtube.com/channel/UCQuLxTRwmJ9Y4nC9XD9semA

3 Beğeni

Konu benim memleketime nereden geldi :grinning:

1 Beğeni

En son böyle bültenler başladığjnda ecs ve world of trucks ortaya çıkmıştı sonra kestiler zaten hemen
Yani tekrar çıkacaklar diye demiyorum her yerden bombardıman bıktırıyor herkesi

8 Beğeni
6 Beğeni
6 Beğeni

Şükürler olsun artık serbest piyasada dorse takarken sinir krizi geçirmeyeceğiz.

7 Beğeni

İnş düşündüğüm şeydir :grin: .
Sonunda tırı böyle basabilecez https://youtu.be/KLdKaP5W3b4 :grin:

1 Beğeni

Low deck de gelir mi acaba?

1 Beğeni

Lowdeck gelir mi bilmem ama artık leylek gibi havada olan araçları istediğimiz gibi yerden yüksekliğini ayarlayabileceğiz. Özellikle 2009 scania ve mercedes mp4’te :smiley:

4 Beğeni

körük sistemi geliyor işte
10 yılda büyük başarı :smiley:

12 Beğeni

sddefault
Körük sistemi gelince benim Range T’ler :grin:

3 Beğeni

Bir körük sistemi 7 ayda geliyor warden ve deep darkı 1.5yılda anca getiren mojang utansın.
Planlanmış içerik,planlanmış içerik,planlanmış içerik.

3 Beğeni

:zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face: :zipper_mouth_face:

7 ay bile azdır. Bütün problem bu zaten gıdım gıdım almak evet planlanmak zorunda ama binlerce saat gömen adam için bazı küçük şeyler şakaya gelmiyor. Şu araç takımı ne çile çekiyor.

5 Beğeni
6 Beğeni

Ne kadar geç kalınmış olsa da güzel detay. Sürüş dinamikleri ve fiziklerde de iyileştirmeler olmuştur, olacaktır umarım.

8 Beğeni

Pleyt sorununu halletmişlerdir umarım. Bu yenilikle midilli şasinin ve dorse animasyonlarının önü de açılırsa daha çok oynayabilirim.

2 Beğeni

Süper olmuş :smiley:

1 Beğeni