Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Her iki oyunda da keşke yanımızdan geçen ambulans, itfaiye aracı vs. gibi araçların ışıkları yansa sadece kazalarda vs. değil normal yoldan geçerken ya da aniden olay olmuş gibi sireni çalarak geçse herkes yol verse güzel olmaz mı? Fps’ye etki eder ama güzel olurdu :blush:

1 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=297129

Su ankette belki oy kullanmak isteyen olur.

More of Turkey olarak Anadolu DLC sine oy verebilirsiniz.

Yine de karar size kalmis :slight_smile:

6 Beğeni

western balkan tabii ki :smiley:
balkanların tamamı olmadan türkiye’nin devamının gram önemi yok

7 Beğeni

Önce Türkiye’ye kadar olan kısım tam olsun da ondan sonra devamını isteriz :rofl:

4 Beğeni

Valla SCS’nin bu oylamaya bakacağını hiç zannetmiyorum. Rusya DLCsinin geleceği belli olmadan önce de böyle bi anket yapılmıştı. Açık ara farkla Balkanlar öndeydi ama gittiler Rusya’yı yaptılar.
Anladığım kadarıyla Balkanlarda diplomatik olarak tanınmayan bazı ülkeler (Kosova, Makedonya) var o yüzden burayı hep es geçiyorlar. En azından Balkan olmayacaksa kesinlikle Belarus ve Ukrayna’nın tartışmalı olmayan bölgeleri olmalı.

4 Beğeni

Hocam rusyanın yolları dümdüz yollar değil mi getir bak Türkiye haritasını nasıl etkileşim alıyorsun elin rusu bile Türkiye’ye tatile geliyorsa bu işte bir şey var Scs hiç kafan çalışmıyor vallahi :smiley: O kadar dlc sahibi olmama rağmen iskandinav yollarında sürerdim. Neden viraj var, sert virajlar var, bol bol retarder var. Nacizane kendi yorumumdur.

3 Beğeni

sanırım sonraki online sınırı 32 olucak

7 Beğeni

Nasıl yapmışlar bunu?

bilmiyorum

çok abartı olur bu 8 kişi oynarken bile herkesin pc kaldırmıyor, bence gerek yok buna…

1 Beğeni

Bu ufak bir hile ile yapılan küçük bir numara sadece.
Eğer scs 32 yapmak istese kendi sürümlerinde test ederler böyle burda herkese açık yapmazlar

1 Beğeni
13 Beğeni

Bekleniyordu hayırlı olsun.1.42den daha çok şeyi yakında görürüz umarım.

izliyorduk niye sildin pat diye gitti :smiley:

Benim tasarımlı Reno Lyon’daki bayideydi sanırım. Scs’den bu kadarını beklemiyorum ama belki Renault bayisinin önüne benim araçtan koyarlar :smiley:

8 Beğeni

bi bakmışsın ki lyona renault fabrikasını yapmışlar ve senin araç orda :d

renaultun sonbahar sürprizi tweeti

4 Beğeni

Modifiye Paketi Beklentim Var.Sadece Tahmin.

2 Beğeni

Zahmet olmuş

3 Beğeni

fabrika neysede modifiye paketine hayır demem

3 Beğeni

???

1 Beğeni