Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

130mb güncelleme gelmis neler geldi bilen var mı ?

2 Beğeni

yapasım varda acayip üşeniyorum bide çıkmayacağını bildiğim için :smiley:

3 Beğeni

Arkadaşlar oyunu normalde 60-70 fps oynuorum ancak oyuna bir drop girdikten sonra 40 fpsin üstüne çıkmıor oyunu kapatıyorum açıyorum düzelmiyor sebebi ne olabilir?

Bu son güncellemeden sonra şehirlerde fps drop sizlerde de oluyor mu?

2 Beğeni

bazı yerlerde giriyor

1 Beğeni

ARKADAŞLAR KESİN KARAKTERİMİZİ GÖRME GELİYOR.ZATEN GEÇEN GECE PAVEL RÜYAMA GİRİP SÖYLEMİŞTİ.ABONE OLUBBB,LİKE ATINNNN,BİRDE ZİLE BASİN HADİ EYV.(!)

10 Beğeni

Bana sol tarafa dönüp monitörü açmak bile zor geliyor. Bunu koysak odaya girmem. Oynamak için araya ne kadar araç koyarsan o kadar uzaklaşıyorsun. Kısa mesafe az ekipman…

8 Beğeni

Her seferinde daha kötüsünü yapa içerik çıktı :nerd_face:

6 Beğeni

g29 almadan önce daha fazla ets2 oynuyodum

10 Beğeni

Delikanlı adam mouse ile oynar kekeler

10 Beğeni

Delikanlı adam ışığın yeşilden sarıya döndüğünü görürse gaza daha da abanır :nerd_face:

5 Beğeni

Mouse ile oynamayan birtek ben değilimdir umarım.:eyes:
Hala klavyeyle oynuyorum.

7 Beğeni

Bende sendenim.

3 Beğeni

Direksiyon sarmıyor zaten klavyeye devam :blush:

1 Beğeni

Mouse ile oynadığımdan beri çizgiye sıfır park ediyorum harika bir şey :smiley:

6 Beğeni

mouse de neymiş diyordum ama mouse iyidir ayarınızı bulunca bırakmazsınız

7 Beğeni

Aynen aynen. Oynadığı oyunu kötüleyenlerin de ne biçim bir şey olduğunu hala anlamıyorum.

2 Beğeni

Alışınca mouse çok daha iyi oluyor klavyeden, klavyede en ufak tuş basışından sonra geri toplama var sürekli ekranda dönen direksiyon bazen hoş gelmiyor. Geri toplama kapanabiliyor da, bu sefer yanaşırken uğraştırıyor :smiley: Acaba mouse ile yoğurt kapağından direksiyon mu yapsam(!) :face_with_hand_over_mouth:

10 Beğeni

Bak ben daha yeni G29 aldım, emin ol daha gerçekçi oluyor ama tabii renkler ve zevkler tartışılmaz :slight_smile:

1 Beğeni

otoparktan arabayı alıp 2 turlasam çok daha gerçekçi oluyor :smiley:

çalışma masamda 2 pc 3 monitör var sürekli masada yer yok, direksiyonu salonda tv ile kullanıyorum. standı kur bilgisayarı kur cart curt üşeniyorum.

1 Beğeni