Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Volvo İş Makineleri için bir kargo DLC’si geliyor gibi görünüyor!?

7 Beğeni

Hazır Selçuk Abi yanındayken sorsana abi?:flushed:

5 Beğeni

images.jpeg-11

4 Beğeni

o da :smiley: cevap verirdi inannn
ben eve gelince gördüm haberi aslında yayın açacaktım ama dışarısı yordu gürültüyü çekemiyorum

cumartesi akşamı yaparız - pazar da msfs olacak mecburen

5 Beğeni

Bir gün Caterpillar, Jcb, Liebherr ve diğer markalar da gelir umarım :blush:

4 Beğeni

burası niye böyle olmuş acaba

7 Beğeni
6 Beğeni

Broshuis Holland, Krone Part:2 geldi de şimdi sırada bu mu var?

3 Beğeni

Yeni dorseler hayırlı olsun bu tür dorseler (kaliteli olarak) eksikti. Bu iyi oldu

1 Beğeni

Krone vol 2 2022 2. çeyrek gibi gelir gelmesine de Broshuis Holland yalan oldu heralde
(Broshuis Holland turuncu yeşil dorse değilmiydi ağır yük dorsesi yanlış mı hatırlıyorum)

1 Beğeni

Doğru hatırlıyorsun. Ağır yük dorsesi.

2 Beğeni

He bir de bir İngiliz dorsesi markası da vardı. İsmini unuttum markanın. O da gelmedi.

2 Beğeni

Schmitz, Fliegl, Kassbohrer, Talson, Ekeri, Kraker, Pacton … gibi dorse markalarının dlc sini yapsın Scs herkes o dlc leri alır. @sparteam İngiliz olan Sdc idi yanlış hatırlamıyorsam

2 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam Schmitz yetkilileri “Scs ile iş birliği yapmayacağız” demişlerdi

Maelesef evet adamlar dediğin gibi kabul etmemişler :frowning_face:

Schmitz modlarına devam :disappointed_relieved: :cry:

1 Beğeni

2018 yılındaki tweetin artık bir geçerliliği yok. Aradan neler geçiyor.

8 Beğeni

Koskoca Schmitzsin hiç bu güne kadar lisanslı scs ürünlerine laf ettiğimiz oldumu oyuncu kitlesi olarak? Hem reklam hemde ürün tanıtımı niteliğinde lisans verseniz ne olur? Neyse hocam lisans verenlere desteğimiz sonsuz :heart:

@HasanOfke yani eski bi tweet ve fikir değiştirebilirler

3 Beğeni

Cartwright ile 2018’de buluşmuşlardı, Ama Cartwright bu tweeti silmiş, demek ki anlaşma iptal oldu.

11 Beğeni

Nasip olur mu Tırsan, Serin be :smile:

7 Beğeni
2 Beğeni