ETS 2 Feldbinder Dorseleri DLC [ana konu]

:pushpin: Feldbinder dorseleri lisanslı DLC şeklinde ETS 2’ye geldi.

:date: Çıkış tarihi: 30 Kasım 2022
:dollar: Fiyat: 29 TL

:arrow_lower_right: Modellenmek üzere fotoğrafı çekilen dorseler;

:small_orange_diamond: Gıda tankeri 26m³
:small_orange_diamond: Nötr Sıvılar İçin Tanker 27m³
:small_orange_diamond: Silo Yarı Römork 31.5m³ ve 58-60m³
:small_orange_diamond: Damperli Silo Yarı Römork 38-42m³ ve 57-60m³
:small_orange_diamond: Silo Konteyner (Düz yatak için)

:arrow_lower_right: DLC ile gelenler;

:small_orange_diamond: Feldbinder EUT (Silo Dorse) 6 gövde tipi ve 3 şasi varyasyonu
:small_orange_diamond: Feldbinder KIP (Silo Dorse) 6 gövde tipi ve 2 şasi varyasyonu
:small_orange_diamond: Feldbinder TSA LM (Gıda Tankeri) 2 gövde tipi ve 1 şasi varyasyonu
:small_orange_diamond: Feldbinder TSA ADR (Kimyasal Tanker) 4 gövde tipi & 3 şasi varyasyonu
:small_orange_diamond: Feldbinder markalı kupa, şapka, defter, t-shirt, spor çantası, havlu ve benzeri kabin aksesuarları

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-ets-2-icin-feldbinder-dorselerinin-tesislerini-ziyaret-ediyor/

:one: Feldbinder ilk blog;

:two: Feldbinder (topluluğu bilgilendirme) ikinci blog;

:three: Feldbinder Dorse paketi çıkışı;

:four: 1.48 ile Feldbinder Fabrikası oyuna ekleniyor;

15 Beğeni

Şuan için 4 çeşit dorse gelecek gibi görünüyor.

4 numaralı fotodaki dorse, 3 numaralı dorsenin seçilebilir versiyonu olabilir.
6 numaralı foto, standart ve krone düz yatak dorselerine yük olarak gelebilir.
7 numaralı fotodaki dorse ise 5 numaralı dorsenin seçilebilir versiyonu olabilir.

9 Beğeni

Şu oyunda bulunan dandik çimento silobaslarıda artık bunun gibi dorselerle yenilense keşke.

7 Beğeni

Oyunda bir kaç farklı dandik dorse var ve sadece lisanslı dorse gelince standart dorseyi yeniliyorlar
Bu dlc sayesinde standart dandik tanker yenilenir umarım çimentoyu bilemiyorum

5 Beğeni

Evet ya malesef…oyundan artık o eski dandik dorseler direkt çöpe atılmalı :grimacing: bu yeni dorseler geldikçe oyun güzelleşiyor.

5 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-ets-2-icin-feldbinder-dorselerinin-tesislerini-ziyaret-ediyor/

Uzun iş umarım sorun çıkmaz. Anlayan bilen marka olunca süreç hızlanır. Diğerlerinin sallamadığı ortada o yüzden gelemediler.

13 Beğeni

Bu Kenarları Pembe dorseyi genişden çekilmiş fotolarda Göremedim. Diğerleri Gibi Aynıdır Belki.Benimki Bi düşünce Sadece.

3 Beğeni

Bu dorsenin tehlikeli madde taşıyan ADR tankeri olabileceğini düşünüyorum çünkü firmanın tüm dorselerin fotoğraflarını çekmişler bi tek ADR yi göstermemişler diğer tüm dorseleri yapıp da ADR yi yapmayacak halleri yok o yüzden bu yanları pembe olan dorse ADR dorsesi olabilir. Fakat kanıtlayacak bişey yok hem bu tankerin kaç m³ olduğu da anlaşılmıyor yanlış bilgilendirme yapmamak için bunu eklemedim

Seneye bu zamana anca gelir krone’de gelecekti ama lafta kaldı daha bir gelişme göremedik

5 Beğeni

Bu Adr Olabilirmi 3 Tane Tabela Tarzı Bişeyler var ön Tarafında. Dorse Jantları Güzelmiş

4 Beğeni

image

Sitede böyle bir cizim var o mu bilemiyorum ama sonuçta işaret ha önde ha arkada yeter ki ne derecede tehlikeli madde taşıdığını görünür şekilde belirtsin önemli olan o sonuçta.

https://www.feldbinder.com/en/site__92/

Evet Adr tankeri o, sonuçta tabelası var

4 Beğeni

tabela yerleri var ve evet ADR tankeri olabilir

2 Beğeni

Böyle bir şey mi varmış :grinning: bunu getirene kadar Krone DLC sini doldursunlar böyle boş bir DLC olamaz ya

2 Beğeni

Keşke 10-12 TL’den çıksa ama nerdeeeeeee.

29 dan satışa çıkar heralde

1 Beğeni

Ne Zaman Çıkacak?

1 Beğeni

Ne zaman çıkacağını hiç kimse bilmiyor.

1 Beğeni

Laf edenlere inat gelsin çeşitlilik iyidir :wink:

1 Beğeni

bu yıl içerisinde 1 blog gelir sanırım 2023 de çıkar heralde

1 Beğeni

tamam

6 Beğeni