ETS 2 Feldbinder Dorseleri DLC [ana konu]

Bugün çıkar herhalde diye düşünüyorum.

sonra beklenecek bir dlc değil. artık nereye saklayacaklar zaten bitti gitti yıl. :slight_smile: çıksın da tankere ateşle yaklaşayım.

6 Beğeni

Yok bu daha duyuruydu. 2025 yılının aralık ayına kadar yayınlarlar artık(!)

Birazdan Man’cı tayfa başlar. Yeni Man ne zaman gelecek artık. Yıl bitti gelsin artık falan filan.

2 Beğeni

Ümidi kestik… Bu yıl zor gibi artık.

1 Beğeni

Selçuk abi yayında :smiley:

1 Beğeni

beğendim :+1:

8 Beğeni
4 Beğeni
4 Beğeni

Twitch’te herkes MAN yazıyordu. İnsanlar istiyor, SCS dinlemiyor. Yıl sonu geldiği zaman, oyunuzu bize kullanın diyor.

Yuh lan bu dlc yeni man dan sonra duyruldu ve önce çıktı :neutral_face:

1 Beğeni

Ne alaka? Bu DLC 2021 Ağustosta duyuruldu, yeni Man Aralık’ta? Bu tabikide daha önce gelicek bu sıralamaya göre, Man daha önce falan duyurulmadi yani

Hiçte kullanmam.

1 Beğeni

Bu biraz zevk meselesi ya. Ama eğer yıl başında, bu yıl içerisinde çıkacak içerikler bunlar denilip arkasında duruluyorsa bence insanlar isyan etmekte veya ‘‘Nerede Kaldı’’ demekte haklılar diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Aslında güzel bir dorse fakat reel hayatta mesela İstanbul’dan Londra’ya herhalde uluslararası benzin, mazot taşıması yapılmıyordur.
Herhangi bir ülke içerisinde taşıyayım denilse bu sefer Ets’in haritaları küçük
Şu dlc’nin benzerini Ats için çıkarsalar düşünebilir hatta alırdım ama Ets için bu dlc’yi ben almam

@SiSL eline sağlık abi

4 Beğeni

Ben çok beğendim, bence şimdiye kadar yapılmış en detaylı trailer paketi olabilir. @SiSL Ellerine sağlık Selçuk abi :tada:

19 Beğeni

World of Trucks üzerinde harici sözleşmelerde çıkıyor mu acaba, deneyimleyen oldu mu ?