ETS 2 Feldbinder Dorseleri DLC [ana konu]

çok önemli projelerde çalıştığım için buna sıra yeni geldi :upside_down_face:

tankercilikle alakalı tüm aksesuarlar var işte ne güzel. video çekeceğim ama klavye ile biraz sürüp göstericem direksiyona geçmek istemiyorum.

Bu ay yılbaşı etkinliği ve muhtemelen yüksek ihtimalle MAN 2020 güncellemesi olur ondan sonra yılbaşı canlı yayını ve biz de 1 canlı yayın ile hakkımızı tamamlarız.

2023’te daha heyecanlı şeyler olacak yani en azından bizim için biz tarafından :smiley:

8 Beğeni

Haydi İnşallah… Oyuna başlayacağız gelince mecburen… Kolay kolay da bırakacağımı sanmıyorum. Sıkılmak değil olay, yeni kanlar aramak… :heartpulse:

5 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1666098368551202819

tırsan fabrikası yapmazsanız neyse

7 Beğeni

Bayraklarda ulaştırma bakanlığı logosu mu var yoksa bana mı öyle geliyor.
Bide T.C Ulaştırma Denizcilik ve haberleşme bakanlığı mı yazıyor ???

1 Beğeni

Karışmış olur öyle

1 Beğeni

Bu bir işaret olmalı :smiley: :rofl:

Bir bakanlığın logosunu niye koysunlar oyuna?

Logo aynısı bu arada.

image

2 Beğeni

Yapım aşamasında olur böyle şeyler. Türkiye kısmında cami yerine kilise vardı ilk başta sonra çıkış yapınca düzeltildi herşey.

3 Beğeni

@Vitaphone dediği gibi temsili asset yerleştirmişler, kartal armalı alman bayrağı da resmi devlet kurumu dışında kullanılamaz denilerek steamde tarşılıyor, işaret beklemeyin canlar
image

2 Beğeni

Feldbinder bayrağı yerine geçici koymuşlardır bence de

Hadi Alman bayrağını anlarım da bizim bakanlığın logosunun Almanya topraklarında işi ne? Hiç mi dikkat etmiyorlar. Hadi geliştirme aşamasında diye rastgele koyuldu diyelim onu sadece şirkettekiler görüyor. Ama bunu tüm dünya görecek kardeşim. Fotoğraf ve video çekilmeden önce bir kontrol yapılmaz mı?

Bu kadar tepki oluşturmuş mu cidden :smiley: bu sadece bir oyun yok bakanlık bayrağı oyunda nasıl olurmuş yok damgalı bayrak nasıl orda kullanılmış falan :smiley: bunu scs de biliyor heralde düzeltilir amma abartılmış ha

5 Beğeni

Oyun bögük yiğenn​:rofl::rofl:

1 Beğeni

6 Beğeni

bugün birkaç şey ekleyelim

2 Beğeni