Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Şu bayram gününde :smile::smile:

9 Beğeni

https://steamdb.info/depot/1704460/

Tahminimce bu :thinking:

Yada bu :scream:

2 Beğeni

Ben pek zannetmiyorum Man’ın geleceğini. Daha yeni sonuçta Renault ile Daf geldi. Ama Renault modifiye paketi banada mantıklı geldi.

4 Beğeni

Man biraz sürer gibi bence daha vakti var ama renonun vakti geldi artık geç bile kalındı :smiley:

2 Beğeni
2 Beğeni

Renault Tuning Pack :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

hmm

16 Beğeni

Bende bunu çözemedim oyunda bir yük yada dorse falan mı var :slight_smile:

4 Beğeni

Yalnız bu ATS :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

hee bak tamam o zaman :slight_smile:

1 Beğeni

Bu Çekiciye Benziyor lo

5 Beğeni

selam. mod klasöründe bütün modları kaldırıyorum ama oyuna girince mod yöneticisinde birçok mod görünüyor sebebi ne olabilir acaba. bu arada oyun orjinal ve steam cloud açık.

1 Beğeni

Sol taraftaki modlarla sağ taraftaki mod listesinin arasında kalan tuşlar var, o tuşlardan sol tarafa (modların olduğu taraf) doğru bakan çift ok var, ona basıp değişiklikleri onayla tuşuna basın

1 Beğeni

mod yöneticisinden bütün modları kaldırdım aktif modum yok. sorunum modları kullanmadığım ve mod klasöründen de sildiğim halde hala mod yöneticisinde görünüyor.

Bunun çözümünü bilmiyorum maalesef, belki ets 2 dosyalarını doğrulayınca olur

steamdan dosyaları doğruladım olmadı yine sorun devam ediyor

steam atölye modları zaten görünür steamde abonelikten çıkman gerek
ayrıca doğru mod klasörünü gördüğüne emin misin? windows 10 onedrive sıkıntısı olmasın? yani iki farklı belgelerim oluşturuyor olabilir

Uyumsuz modlar steam modları değil

hasan teşekkürler. iki farklı belgelerim oluşturmuş ben her zaman açtığım klasördekileri silmiştim. diğer klasördeki modları silince düzeldi. tekrar saol hep takipteyim seni :slight_smile:

Kitli bir modun manifest dosyasini 1.41 e uyarlayamadigim icin ana save dosyama giremiyorum. 1.40’a geri dondum orda da acilmiyor save simdi. Nasil cozebiliriz bu sorunu? Yardimci olabilecek varsa cok memnun olurum

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2
Klasörü içinde “1,40 bak” klasörü otomatik olarak oluşturulmuş olmalı.

Bu klasör içindeki profili kullanarak 1,40 oyun savenize dönebilirsiniz.

Bunu yaptuğınız zaman 1,41 de yaptığınız tüm ilerlemeleri kaybedeceksiniz.

1 Beğeni