Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Şu videoyu çok seviyorum :smiley:

Geliyor MP Geliyor, az kaldı :smile:

10 Beğeni

Şu andan itibaren yeni dafın ne zaman geleceği’ni öğrenmeye çalışıyorum

7 Beğeni

Nee? lkasdjaskdşsad

3 Beğeni

gazan mübarek olsun :smiley:

2 Beğeni

Adamında işi gücü yok, gizli işbirliğini Dünyada ki 7.869.255.000 kişiden tanımadığı bir insana söyleyecek :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Reis google çeviriden falan mi yazdın ? Hem sana niye söylesin :smile::smile:

1 Beğeni

A1 İngilizce :smiley:

2 Beğeni

Hayır Google çeviri’cı asla kullanmam tamamen kendi ingilizcem’dir

4 Beğeni

Neyse hocam uzatmayalim konuyu :smile:

1 Beğeni

1 yıl 10 ay 22 gündür biz İveco’cular olarak ETS2’ye S-Way’in gelmesini bekliyoruz :frowning_with_open_mouth:
Umarım Selçuk abinin yayında bahsettiği, çıkış tarihleri belirsiz her iki oyuna gelicek olan 3-4 Çekiciden biri S-Way’dir :slightly_smiling_face:

İVECO, 2 Temmuz 2019 tarihinde Madrid’deki IFEMA fuar merkezinde bayi ağına, satış takımına, müşterilerine ve uluslararası basın temsilcilerine yeni çekicisi IVECO S-Way’i tanıtmıştı :blush:

17 Beğeni

sanmıyorum bence yeni daf ws5700xe yeni volvo vnl ets 2 yada ats berilisiz bir kamyon
çünkü 3-4 kamyon var dedi sisl

2 Beğeni

A2 Türkçe :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Biraz virgül ve noktalama kullanımı cümleyi tamamen anlaşılır yapacak aslında, Hem okuyucunun okumasını da kolaylaştırmış olur. :smiley:

8 Beğeni

İyi iyi, bende o da yok A0’ım bazen cümle kurarken yarıda duraksıyorum başını sonunu getiremeden sonra geri siliyorum :S

5 Beğeni

Ets 2 ye multiplayer geldimi

Gelsin, gelsin de, motor sesi saç kurutma makinesinden hallice olmasın, DAF’ın da öyle :smiley:

Scania, MAN, Volvo ve Mercedes varken Iveco’nun hükmü yoktur.

2 Beğeni

hiç güleceğim yoktu :smile: :smile:

3 Beğeni
5 Beğeni

Henüz değil, yakın zamanda betası yayımlanır.